08.05.2010, Wiosna na Jurze: Mirów i Bobolice

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
zbig9
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1946
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:36

08.05.2010, Wiosna na Jurze: Mirów i Bobolice

Post autor: zbig9 » 08 maja 2010, 15:49

Mirów i Bobolice, do niedawna ruiny dwóch warowni. Obecnie Bobolice to raczej plac budowy, odbudowa na ukończeniu. Gdzieś niedaleko Myszkowa, 50 km od Częstochowy. Miejsce na mały spacerek.

Zdjęcia:

http://picasaweb.google.pl/zbigniew523/ ... ce08052010#
Pati

Post autor: Pati » 08 maja 2010, 17:14

Widzę, że wspinacze działają, choć ich trochę mało, chyba pogoda wszystkich wystraszyła. Powiedziałbym,
że puchy... aż dziw. Te ruiny też zwiedziłam, jeszcze długo potrwa zanim te budowle odnowią, no chyba, że im
funduszy zaś braknie. Nie myślałeś coś o po-wspinaniu się? Fajnie było by coś umówić się kiedy większą ekipą
na Jurze i coś powalczyć na różnych płaszczyznach (skałkowo-piwno-towarzyskich) :D
Ostatnio zmieniony 08 maja 2010, 17:34 przez Pati, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8714
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 08 maja 2010, 17:22

zbig9 te zamki są przeurocze, jak bym widział Bolków czy Grodno. Super, że remontują. Wionsa tam na całego się rozgościła. Gratulacje :) .
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
zbig9
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1946
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:36

Post autor: zbig9 » 08 maja 2010, 19:07

Patrycja pisze:Widzę, że wspinacze działają, choć ich trochę mało, chyba pogoda wszystkich wystraszyła. Powiedziałbym,
że puchy... aż dziw. Te ruiny też zwiedziłam, jeszcze długo potrwa zanim te budowle odnowią, no chyba, że im
funduszy zaś braknie. Nie myślałeś coś o po-wspinaniu się? Fajnie było by coś umówić się kiedy większą ekipą
na Jurze i coś powalczyć na różnych płaszczyznach (skałkowo-piwno-towarzyskich) :D

Wspinaczy było naprawdę dużo, ale unikałem fotografowania ludzi. Uprząż już zakupiłem, ale na skałkach to chyba nie powalczę za dużo, już prędzej na tych pozostałych płaszczyznach.
tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 08 maja 2010, 21:04

Patrycja pisze:Fajnie było by coś umówić się kiedy większą ekipą
na Jurze i coś powalczyć na różnych płaszczyznach (skałkowo-piwno-towarzyskich) :D
Też o tym z Magdą myśleliśmy. Możemy faktycznie spotkać się większą ekipą na Jurze i powalczyć :) Jestem za.

Zbyszku bardzo fajna wycieczka i niezwykle ciekawe fotki. Gratki :)
Awatar użytkownika
Mariusz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 623
Rejestracja: 28 lutego 2009, 16:58

Post autor: Mariusz » 09 maja 2010, 22:27

Patrycja pisze:Fajnie było by coś umówić się kiedy większą ekipą
na Jurze i coś powalczyć na różnych płaszczyznach (skałkowo-piwno-towarzyskich) :D
Jestem za, to bardzo dobry pomysł :)
Tu króluje zeszłoroczny czas
Na posłaniu z liści buczynowych
Stąd do ziemi dalej niż do gwiazd
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 maja 2010, 23:00

tom-pi4 pisze:
Patrycja pisze:Fajnie było by coś umówić się kiedy większą ekipą
na Jurze i coś powalczyć na różnych płaszczyznach (skałkowo-piwno-towarzyskich) :D
Też o tym z Magdą myśleliśmy. Możemy faktycznie spotkać się większą ekipą na Jurze i powalczyć :) Jestem za.

Zbyszku bardzo fajna wycieczka i niezwykle ciekawe fotki. Gratki :)
To ja się z miłą chęcią dołączę :)
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 09 maja 2010, 23:16

ładniutko tam :)
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
ODPOWIEDZ