11.08.2011 Rysy i prawie Przełęcz pod Chłopkiem wśród tłumów

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Mariusz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 623
Rejestracja: 28 lutego 2009, 16:58

Post autor: Mariusz » 16 sierpnia 2011, 19:49

adamek pisze:tylko że to trzeba było robić w lipcu kiedy są noce krótkie
lepiej we wrześniu, bo wtedy mało dni deszczowych
Tu króluje zeszłoroczny czas
Na posłaniu z liści buczynowych
Stąd do ziemi dalej niż do gwiazd
Awatar użytkownika
eska
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 390
Rejestracja: 10 marca 2011, 12:32

Post autor: eska » 17 sierpnia 2011, 8:28

Hej Paweł,
ja dopiero co wróciłam z Taterek, Rysy zaliczyłam z Sonią, Barbórką, i chłopakami z Łodzi-udało się :hura: Chłopka niestety ok 40 minut od szczytu musieliśmy odpuścić, bo zaczęło grzmieć, padało a co najgorsze grad nas zbombardował. Reszta ekipy dalej zdobywa szczyty, ja niestety już w pracy.
Pozdrawiam :D
"..błogosławieni, którzy poznali smak przygody, albowiem oni wiedzą co to wolność, i co to radość życia..."
Awatar użytkownika
Barbórka
Turysta
Turysta
Posty: 949
Rejestracja: 02 stycznia 2011, 21:12

Post autor: Barbórka » 17 sierpnia 2011, 14:35

ja też już dotarłam do wawy:) ale wyjazd był super:)
Iw-ona
Turysta
Turysta
Posty: 477
Rejestracja: 09 sierpnia 2010, 9:39

Post autor: Iw-ona » 17 sierpnia 2011, 15:37

Fajne zdjęcia dziękuje za przetarcie :P szlaku pośród tłumu i ja przedarłam się w pon.podobno w ten długi weekend było 40tys.luda w Zakopanym
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/kr ... omosc.html
nawet i ja :twisted:
...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 sierpnia 2011, 16:49

Gratuluję zdobycia Rysów - zdjęcia bardzo ładne, ale co do zdobycia ,,prawie Przełęczy Pod Chłopkiem - to tyś bracie ani do Kazalnicy nie doszedł - i dobrze, że w porę się wycofałeś, gdyż obawiam się, że Służby TOPR-u miałyby robotę. Spróbuj na spokojnie innym razem, a nie po Rysach - to moja rada oczywiście. Pozdrawiam
Paweld

Post autor: Paweld » 21 sierpnia 2011, 21:26

Gratuluję zdobycia Rysów - zdjęcia bardzo ładne, ale co do zdobycia ,,prawie Przełęczy Pod Chłopkiem - to tyś bracie ani do Kazalnicy nie doszedł - i dobrze, że w porę się wycofałeś, gdyż obawiam się, że Służby TOPR-u miałyby robotę. Spróbuj na spokojnie innym razem, a nie po Rysach - to moja rada oczywiście. Pozdrawiam
To taki mój plan, oczywiście jak warunki pozwolą. Nic na siłę. Ale dzęki
ODPOWIEDZ