25 sierpień - "pyknięcie" Rysów ;)

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 sierpnia 2011, 12:41

Gratulacje za zdobycie "dachu" Polski :brawo: :brawo:

Piękne zdjęcia i dobrze, że udała się pogoda :spoko:
Awatar użytkownika
gaza
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1641
Rejestracja: 21 marca 2010, 19:27

Post autor: gaza » 26 sierpnia 2011, 16:46

Widzę,że po kontuzji ani śladu :D GRATULACJE dla zdobywców RYS :brawo: :brawo: :brawo: a tak na marginesie to macie KONDYCHE :shock:
Kiedy trzeba wspiąć się na górę, nie myśl, że jak będziesz stał i czekał, to góra zrobi się mniejsza.
Awatar użytkownika
adamek
Moderator
Moderator
Posty: 2649
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 12:24

Post autor: adamek » 26 sierpnia 2011, 16:48

gaza pisze:a tak na marginesie to macie KONDYCHE
i kto to pisze ?
jeden z najszybszych szybkobiegaczy :lol:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Awatar użytkownika
gaza
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1641
Rejestracja: 21 marca 2010, 19:27

Post autor: gaza » 26 sierpnia 2011, 17:21

adamek pisze:i kto to pisze ?
a ty to co,ślimaczek :twisted:
Kiedy trzeba wspiąć się na górę, nie myśl, że jak będziesz stał i czekał, to góra zrobi się mniejsza.
Awatar użytkownika
zbig9
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1945
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:36

Post autor: zbig9 » 26 sierpnia 2011, 18:36

Ciekaw jestem szczegółów tej rehabilitacji, po której się tak "pyka" najdłuższe trasy... :lol:
instagram: @zbigniewzbig984
Awatar użytkownika
Panda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1688
Rejestracja: 08 maja 2010, 21:16

Post autor: Panda » 26 sierpnia 2011, 19:52

Od dzisiaj już nie tylko "szczytujemy", ale i "pykamy". Tak powstaje internetowy słownik GS-ów. :D

Ja planuję "przelecieć Orlą". Trochę ordynarne, ale...mam zamiar to zrobić. :twisted:
I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.
W życiu nie trzeba wiele, żeby wy...dolić się na ryj. Wystarczy iść do przodu.
Awatar użytkownika
tatromaniak
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1120
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 15:53

Post autor: tatromaniak » 26 sierpnia 2011, 23:08

zbig9 pisze:Ciekaw jestem szczegółów tej rehabilitacji, po której się tak "pyka" najdłuższe trasy... :lol:
Zbyszku, przecież wiesz, że Rysy to stosunkowo łatwy technicznie szlak a jedynym poważnym problemem są tłumy turystów i pogoda.
Trzeba go po prostu "pyknąć" w odpowiedniej porze i w odpowiednich warunkach atmosferycznych :jupi:
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 26 sierpnia 2011, 23:38

Panda pisze:Ja planuję "przelecieć Orlą". Trochę ordynarne, ale...mam zamiar to zrobić. :twisted:
he,he to mi się podoba :) a co, przecież orlej też coś się należy ;)
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 28 sierpnia 2011, 11:18

Iwon to musi być "forma" skoro było to tylko "pyknięcie"
pozdrwiam Was serdecznie :D
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
Awatar użytkownika
Mosorczyk
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 454
Rejestracja: 04 grudnia 2006, 11:45
Kontakt:

Post autor: Mosorczyk » 28 sierpnia 2011, 13:25

Panda pisze:Od dzisiaj już nie tylko "szczytujemy", ale i "pykamy".
Ja ani nie szczytuję, ani nie pykam, a raczej "trzaskam" szczyty :D. Zawsze idę coś "czasnąć" albo "szafnąć" na szybkiego i idziemy dalej. W każdym bądź razie gratulacje dla mojej górskiej mamy za "pyknięcie" czy też "szafnięcie" Rysów! :brawo:.
Iwon

Post autor: Iwon » 28 sierpnia 2011, 17:15

Kochani wybaczcie , że odpiszę hurtem Wszystkim, ale tydzień zakończyłam
"pykając" - "szczytując" - "przelatując" - "trzaskając" naszą Królową Beskidu oraz jej mniejszą siostrę tym razem od Zawoji i padam na przysłowiowy p...k ;)
WSZYSTKIM bardzo dziękuję za miłe komentarze oraz, że nie zwątpiliście w moją miłość do gór :>
Synku bardzo żałuję , że tego Chłopka nie dane nam było szafnąć razem :zly:
Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na szlakach :papa: :papa: :papa:
Awatar użytkownika
Mosorczyk
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 454
Rejestracja: 04 grudnia 2006, 11:45
Kontakt:

Post autor: Mosorczyk » 28 sierpnia 2011, 18:42

Iwon pisze:Synku bardzo żałuję , że tego Chłopka nie dane nam było szafnąć razem
Ja również, ale jest przecież jeszcze okazja we wrześniu. Mój "Tripple Attack" był dosłownie zorganizowany z dnia na dzień - tak "na szybciora" :).
Anonymous

Rysy.

Post autor: Anonymous » 28 sierpnia 2011, 21:06

Iwonko, wiesz, ze ja juz bylam na Rysach, ale za 3 tygodnie powtarzam trasę. Emeryci juz smarują nogi psim sadłem, przylepiają plastry na krzyże, a ja chcę zrealizowac swoje marzenie, pamietasz??? W sukni balowej na Rysach! Trzymaj kciuki.
Iwon

Post autor: Iwon » 28 sierpnia 2011, 21:10

Mirka pisze:Trzymaj kciuki.
Trzymam , trzymam :)
Za trzy tygodnie to i ja mam nadzieję , że będę już po realizacji mojego marzenia :>
Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 28 sierpnia 2011, 22:08

Iwon pisze:Za trzy tygodnie to i ja mam nadzieję , że będę już po realizacji mojego marzenia :>
Iwon, no ja myślę, że i Ty z nami to marzenie spełnisz.
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
ODPOWIEDZ