Relacja: 24-25.03.2012 r. Spotkanie Klubowe w Roztoce. W poszukiwaniu wiosny:)

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Inga
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 839
Rejestracja: 20 marca 2010, 0:48

Post autor: Inga » 28 marca 2012, 19:57

Jeszcze ja dorzucę swoje trzy grosze na temat niedzielnej wyprawy na Kozi Wierch w składzie: i84, kobi, gaza.
Niedziela zaczęła się… zbyt szybko ;) Ciężko było zwlec się z łóżka po 1,5 godz snu i drugiej z rzędu nieprzespanej nocy. Na usta cisnęło się tylko jedno słowo, którego jednak nie przystoi cytować ;)
Miała nas być czwórka, jednak GórolJoCi wymiękł (Góralu, czy Ci nie żal? :P)
Planowane wyjście o 6tej nieco się przeciągnęło i opuściliśmy schronisko za kwadrans 7.
Już na wejściu na zielony szlak do „piątki” dało się odczuć, że śnieg jest o wiele bardziej zmrożony niż poprzedniego dnia a tym samym rosły szanse na zdobycie Koziego. Kobi kilka razy zmieniał zdanie, nie mogąc się zdecydować czy idzie z nami do końca, czy pasuje przy piątce, ostatecznie jednak podjął wyzwanie :) W schronisku spotkaliśmy Iwon i Vikinga, posiedzieliśmy trochę razem, zostawiliśmy część rzeczy i ruszyliśmy w dalszą drogę.

Obrazek

Samo podejście na szczyt nie było trudne tylko stromo jak diabli :D Śnieg był w miarę ubity, więc nie zapadaliśmy się.

Obrazek

Przy podejściu raki były zbyteczne, lecz już w drodze powrotnej ciężko by było się bez nich obejść. Nie wiem, ile było stopni, ale mój kark, ramiona i… uszy do wczoraj odczuwały niedzielne słońce :D
Na szczycie zapierające dech w piersi widoczki

Obrazek

Obrazek

Obrazek

grupóweczka

Obrazek


Na szczycie nie zabawiliśmy długo. Do schronu wpadliśmy tylko po rzeczy (i spotkaliśmy tam wybierającego się na Szpiglasa Górala) i w miarę szybko zeszliśmy do jakże przed wszystkich lubianej asfaltówki.

Ale jak to w życiu- wszystko co dobre, szybko się kończy i pozostaje odliczać czas do następnej wyprawy :)

reszta:
https://picasaweb.google.com/1082872992 ... -L-24mV_QE
Ostatnio zmieniony 29 marca 2012, 9:30 przez Inga, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szalony kto sądzi, że ludzkiego szczęścia trzeba szukać w zaspokajaniu pragnień,
przekonany, że dla idących liczy się przede wszystkim dojść do kresu.
A kresu przecież nigdy nie ma."
Antoine de Saint-Exupéry
Awatar użytkownika
Elizz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 469
Rejestracja: 19 lipca 2009, 13:49

Post autor: Elizz » 28 marca 2012, 20:22

i84 pisze:Kobi kilka razy zmieniał zdanie, nie mogąc się zdecydować czy idzie z nami do końca, czy pasuje przy piątce, ostatecznie jednak podjął wyzwanie
widzisz Kobi, gdybym była z Wami z pewnością ułatwiłabym Ci podjęcie innej decyzji ;)

gratulacje dla wszystkich za wspaniale spędzone dni i osiągnięcia mniejsze lub większe :brawo:

Zrzęda, nie będę oryginalna, zajebista relacja :)
Awatar użytkownika
ninik
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 801
Rejestracja: 22 listopada 2008, 16:35
Kontakt:

Post autor: ninik » 28 marca 2012, 21:09

Jeszcze kilka moich zdjec do obejrzenia:

https://picasaweb.google.com/doninik32/ ... 2425032012#
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.

https://www.flickr.com/photos/148596918@N06/albums
Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Post autor: Grzegorz » 28 marca 2012, 21:22

Witamy serdecznie nowego członka klubu ms998, który po zjeździe w Roztoce spełnił wszystkie warunki aby mógł nim zostać :)
Gratulujemy!
zdobyć świata szczyt...
Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 28 marca 2012, 21:26

ms998, jak miło popatrzeć , wiosenna zieleń. Michał do twarzy Ci w zielonym.
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
Awatar użytkownika
Tidżej
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2722
Rejestracja: 15 listopada 2011, 8:35

Post autor: Tidżej » 28 marca 2012, 21:38

hmm... hmm... hmm... Czy po tą zieleń to trzeba jakieś podanie pisać? Bo jeśli chodzi o załączniki... to w Roztoce miałem ;-) Na Śnieżce zresztą też :kukacz:

ms998 :spoko:
| Gór, co stoją nigdy nie dogonię... |
Awatar użytkownika
gaza
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1641
Rejestracja: 21 marca 2010, 19:27

Post autor: gaza » 28 marca 2012, 21:39

tidżej pisze:hmm... hmm... hmm... Czy po tą zieleń to trzeba jakieś podanie pisać? Bo jeśli chodzi o załączniki... to w Roztoce miałem ;-) Na Śnieżce zresztą też :kukacz:
tidżej potwierdzam :spoko: byłeś :)
Kiedy trzeba wspiąć się na górę, nie myśl, że jak będziesz stał i czekał, to góra zrobi się mniejsza.
Awatar użytkownika
Zrzęda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1391
Rejestracja: 04 maja 2009, 19:27

Post autor: Zrzęda » 28 marca 2012, 21:43

tidżej pisze:Czy po tą zieleń to trzeba jakieś podanie pisać?
Pisz, pisz, jak trzeba będzie to się za Tobą wstawimy :) (ale chyba nie będzie trzeba, bo bez problemu łapiesz się na - za przeproszeniem - członka :P )

ms998 witamy w gronie posiadaczy "zielonych papierów" :D
Ostatnio zmieniony 28 marca 2012, 22:25 przez Zrzęda, łącznie zmieniany 2 razy.
"Boję się świata bez wartości, bez wrażliwości, bez myślenia. Świata, w którym wszystko jest możliwe. Ponieważ wówczas najbardziej możliwe jest zło..."
(R. Kapuściński)
Awatar użytkownika
Paula
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 149
Rejestracja: 07 stycznia 2010, 20:40

Post autor: Paula » 28 marca 2012, 21:44

No to Michał zgodnie ze swoim marzeniem wreszcie...zzieleniałeś. :jupi: :D Gratulacje z okazji zostania członkiem- klubu GS oczywiście! :twisted: :1:

(Widzę Zrzeda, że obie jakoś podejrzanie tłumaczymy się z użycia tego słowa- "członek" :lol: )
Ostatnio zmieniony 28 marca 2012, 21:52 przez Paula, łącznie zmieniany 1 raz.
"Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia."
Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 28 marca 2012, 21:50

tidżej pisze:Czy po tą zieleń to trzeba jakieś podanie pisać?
Tomku, ależ oczywiście. Podania przyjmujemy całą dobę. Musisz swoją chęć bycia zielonym dobrze uzasadnić. :D ;) :P
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 marca 2012, 22:12

ms998 teraz jak jestes zielony to wiesz co.... FLASZKA na następne spotkanie!!!!! GRATULUJE !!!! Napewno cieszysz się jak murzyn blaszką :D
Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 28 marca 2012, 22:24

tomcio. pisze:Wiele osób miało okazje pomalować moje jedno jajko markerem i do tej pory ono do mnie nie wrócilo. Czy ktoś może wie co się z nim stało?? Było takie ładne :(
Obejrzyj galerię ninika, tam znajdziesz swoje jajko :shock: :P :>
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
Awatar użytkownika
Tidżej
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2722
Rejestracja: 15 listopada 2011, 8:35

Post autor: Tidżej » 28 marca 2012, 22:29

HalinkaŚ pisze:tam znajdziesz swoje jajko
i język :P
| Gór, co stoją nigdy nie dogonię... |
Awatar użytkownika
Lidka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 364
Rejestracja: 07 stycznia 2011, 18:05

Post autor: Lidka » 28 marca 2012, 22:50

Właśnie wróciłam do domku po 5dniowym pobycie w górach. Moja twarz jest tak spalona, że jutro w pracy mnie nie poznają :zoboc:

Dziękuję za wspólne wędrowanie:
GosiB, ms998, Pauli, Sonii, Ardarykowi, Tatromaniakowi, heathcliffowi, malgo2malgo, ANG :)

było super! mam nadzieję, że nie raz jeszcze uda mi się dołączyć do wędrówek GSów

Pozdrawiam wszystkich serdecznie! :)
a góry nade mną jak niebo...
Awatar użytkownika
ms998
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 231
Rejestracja: 10 stycznia 2012, 22:19

Post autor: ms998 » 28 marca 2012, 22:51

Grzegorz pisze:Witamy serdecznie nowego członka klubu ms998, który po zjeździe w Roztoce spełnił wszystkie warunki aby mógł nim zostać :)
Gratulujemy!
Dziękuję serdecznie:)
HalinkaŚ pisze:ms998, jak miło popatrzeć , wiosenna zieleń. Michał do twarzy Ci w zielonym.
również dziękuję:P
gaza pisze:tidżej potwierdzam :spoko: byłeś :)
Ja też potwierdzam i pisz podanie o zielonego, to razem będziemy stawiać i opijać nasze zzielenienie na kolejnym zjeździe:)
Paula pisze:(Widzę Zrzeda, że obie jakoś podejrzanie tłumaczymy się z użycia tego słowa- "członek" :lol: )
DWIE ZBEREŹNIARY:)
tomcio. pisze:ms998 teraz jak jestes zielony to wiesz co.... FLASZKA na następne spotkanie!!!!! GRATULUJE !!!! Napewno cieszysz się jak murzyn blaszką :D
masz to jak w banku, a ciesze się jak łysy po uderzeniu grzywką o kant kuli:)
"Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale..."
ODPOWIEDZ