13-14.4. Ż. T.

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 kwietnia 2012, 9:41

To może po prostu nie pisać relacji. Tak będzie najprościej. :zoboc:

tak na spokojnie....

Uważam, że każdy z nas jest dorosły i w pełni świadomie odpowiada za swoje czyny. Kto więc zamieszcza relację z łamania przepisów, musi być tego świadomy.

Może więc wystarczy przykleić w pokoju relacji temat z informacją, że zamieszczanie relacji z miejsc zakazanych grozi takimi a takimi konsekwencjami, a administracja GS nie ponosi odpowiedzialności za ukazane się na forum treści

W ten sposób wilk będzie syty a owca cała, nie będziemy musieli się niepotrzebnie kłocić i przebijać w tym, kto jest bardziej prawym i porządnym obywatelem.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 kwietnia 2012, 9:52

sokół pisze:a administracja GS nie ponosi odpowiedzialności za ukazane się na forum treści

A na pewno nie odpowiada ?
Montenero

Post autor: Montenero » 17 kwietnia 2012, 10:19

Nie wiem do końca czy admin odpowiada za treść umieszczoną w forum (czyt. regulamin), bowiem kryję go zapis o nieodpowiedzialności za zamieszczane treści ale... ma prawo zdjęcia w tym wypadku relacji.

Wszystko zależy od regulaminu i zarządu :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 kwietnia 2012, 10:20

Fajna zdjęciowa relacja można napisać szczegółowa lepsza niż w przewodniku.

Widać że śniegu trochę zostało - trzeba to jeszcze wykorzystać
Awatar użytkownika
adamek
Moderator
Moderator
Posty: 2649
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 12:24

Post autor: adamek » 17 kwietnia 2012, 10:43

dajcie już spokój
wszyscy mamy jakieś "skoki w bok", a za to samo krytykujemy innych
panowie/panie trochę samokrytyki podczas pisania postów i wrzućcie luz
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Mirek

Post autor: Mirek » 17 kwietnia 2012, 10:48

Ja nie mam skoków w bok,poza małżeńskimi. :P :zoboc: :twisted:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 kwietnia 2012, 11:14

adamek pisze:dajcie już spokój
wszyscy mamy jakieś "skoki w bok", a za to samo krytykujemy innych
panowie/panie trochę samokrytyki podczas pisania postów i wrzućcie luz
Ja od samokrytyki mam już cały łeb w popiele.

Panie Adamek - a nie wydaje Ci się, że my tu bardziej "krytykujemy" żałosne "napinki" użytkownika Prezesa? Jego teksty w stylu "i co z tego, że zlamałem prawo".
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 kwietnia 2012, 11:37

Super wyprawa wypasione zdjęcia :)
Są ludki co z frajdą czytają relacje , a drudzy z frajdą krytykują :)
Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Post autor: Grzegorz » 17 kwietnia 2012, 12:01

Noel pisze:Reakcja Admina - wzorowo niewzorowa, troszkę konsekwencji Grzesiu, więcej niż jedna osoba zamieściła na forum lewizne.
Nie przeglądam wszystkich relacji bo nie mam na to czasu, więc uznajmy że nie wiem o czym piszesz Adasiu ;)
Interweniuje tylko wtedy jak cos niewłaściwego mi się rzuci w oczy lub dotrze do mnie taka informacja.
Montenero pisze:Nie wiem do końca czy admin odpowiada za treść umieszczoną w forum
Admin nie odpowiada za treść umieszczoną przez użytkownika forum. Ale może mieć z powodów tych wpisów, różne dodatkowe obowiązki, o których pisałem w moim pierwszym poście, a ja na takie czasu nie mam. Niedawno zresztą mieliśmy już z tym małe zamieszanie, na szczęście na razie ucichło.

Zrozumcie, że nie możemy tu jawnie pozwalać na łamanie prawa, bo to tak jakbyśmy to promowali, a tak nie jest.
zdobyć świata szczyt...
Awatar użytkownika
Bodzio
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 561
Rejestracja: 22 grudnia 2008, 11:58

Post autor: Bodzio » 17 kwietnia 2012, 16:54

prezes 74
Gratuluje wycieczki.
Włożę kij w mrowisko
Chyba część akceptuje zakaz poruszania się poza szlakami?
Pytanie czy zaakceptujecie jak zamkną Orlą Perć i przewodnicy tatrzańscy będą wodzić was tam na sznurku za grubą kasę?

Relacja PiotrkaP
viewtopic.php?t=1045&highlight=%BF%F3%B3ta+turnia
Dzisiaj Ż.T jutro Karakorum czeka na odważnych
http://kw.krakow.pl/wyprawy/pakistan2011/

Gdzie utrzymać formę … Propozycje?
Motto Legii Cudzoziemskiej "maszeruj albo giń"
Tempy dyszel

Post autor: Tempy dyszel » 17 kwietnia 2012, 17:18

Zrzęda pisze:I nie piernicz, proszę o probach pirotechniczncyh, skoro Cię tam nie było!
Oczywiście-sylwek na Grzesiu bardzo przypomina oazowe dni skupienia. Pełna cisza i spokój - misie fajnie utulone do snu
Obrazek

W temacie prowadzona jest nagonka na prezesa74 – daję głowę, że gdyby dokładnie tą samą galerię, zapodał kto inny, byłyby głównie ochy i achy.
Sami nie jesteście idealni więc nie macie prawa krytykować innych – wystarczy spojrzeć na co niektóre galerie ze zjazdów – więcej puszek po piwie niż gór czy liści na drzewach.

Członkostwo w klubie takim czy innym nie czyni Ciebie (Was ) lepszymi np. ode mnie czy sokoła więc zwroty typu nie piernicz, możesz sobie darować. Ja do nikogo z Was nie odważyłbym się tak zwrócić.
Tempy dyszel

Post autor: Tempy dyszel » 17 kwietnia 2012, 17:24

zbig9 pisze:Tempy Dyszel,
dla ścisłości: moja relacja była także krytykowana i po reakcji moderatorów poważnie zmieniona.
Wiem o tym zbig9 ale Ty miałeś raptem dwóch (o ile nie jednego) krytykanta na krzyż a na prezesa74 za ten sam ,,kaliber" wylewa się wiadro pomyj. Gdzie tu konsekwencja?
Ice-Breaker pisze:Fajna zdjęciowa relacja można napisać szczegółowa lepsza niż w przewodniku.
Widać że śniegu trochę zostało - trzeba to jeszcze wykorzystać
Wreszcie w istocie tematu.Przyłączam sie!

Ps. Zamieszczanie na forum publicznym relacji i galerii z tego typu ,,lokacji" faktycznie jest mocno kontrowersyjne ale w końcu jesteśmy dorośli więc każdy odpowiada za swoja czyny. Ja też….
Awatar użytkownika
Zrzęda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1391
Rejestracja: 04 maja 2009, 19:27

Post autor: Zrzęda » 17 kwietnia 2012, 17:33

Tempy dyszel pisze:Oczywiście-sylwek na Grzesiu bardzo przypomina oazowe dni skupienia. Pełna cisza i spokój
No weź się chłopie nie kompromituj - to są 20-centymetrowe zimne ognie i kawałek pochodni.... Zaiste hałas czynią przeogromny...
Tempy dyszel pisze:W temacie prowadzona jest nagonka na prezesa74 – daję głowę, że gdyby dokładnie tą samą galerię, zapodał kto inny, byłyby głównie ochy i achy.
Jakbyś poczytał dokładniej, to byś zauważył, że po pierwsze ani słowem nie nawiązałam do prezesa, a po drugie jakiś czas temu dość wyraźnie się wypowiedziałam co myślę na temat łażenia poza szlakami i chwalenie się tym - a wtedy sprawa dotyczyła poglądów Vikinga - członka klubu (!), którego notabene prywatnie znam i lubię :)
Więc zejdź ze mnie, z łaski swojej.

Temat dotyczy łamania przepisów. Wskaż proszę, kiedy i który przepis ja złamałam...
Ostatnio zmieniony 17 kwietnia 2012, 17:45 przez Zrzęda, łącznie zmieniany 1 raz.
"Boję się świata bez wartości, bez wrażliwości, bez myślenia. Świata, w którym wszystko jest możliwe. Ponieważ wówczas najbardziej możliwe jest zło..."
(R. Kapuściński)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 kwietnia 2012, 17:42

Tempy dyszel pisze:W temacie prowadzona jest nagonka na prezesa74 – daję głowę, że gdyby dokładnie tą samą galerię, zapodał kto inny, byłyby głównie ochy i achy.
Sami nie jesteście idealni więc nie macie prawa krytykować innych – wystarczy spojrzeć na co niektóre galerie ze zjazdów – więcej puszek po piwie niż gór czy liści na drzewach.

I tutaj muszę przyznać 100% racji koledze...wiele osób tutaj nawet z tej górnej półki klubowiczów nieraz łamało prawo...więc dajcie spokój z tym spacerkiem na Żółtą Turnie....Zawsze ludzie chodzili,chodzą i będą chodzić po nieoznakowanych trasach takie jest życie,a tym którym teraz gul skacze niech sie ogarną że oni nie mogą...
Najlepiej podać kogoś na policje albo wysłać informacje do TPN-u za to że sobie pochodził po górach ..Żal mi was
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 kwietnia 2012, 17:48

Bodzio pisze:Chyba część akceptuje zakaz poruszania się poza szlakami?
Pytanie czy zaakceptujecie jak zamkną Orlą Perć i przewodnicy tatrzańscy będą wodzić was tam na sznurku za grubą kasę?
A niech zamykają ci co nie byli będą płacić :lol:
Zablokowany