2-6.05.2012, GS-y wśród kaczek, Liswarta/Warta

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5030
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 14 maja 2012, 9:13

AgaBi pisze:Przeczytałam relację Grocha i stwierdzam, iż tak malowniczych opisów spływu to dawno nie czytałam )
Dzięki za komplement Aga :)
AgaBi pisze: Grochu! nie wiedziałam, iż z Ciebie taki gawędziarz )
No widzisz - człowiek jest niezgłębioną tajemnicą. A zdawało Ci się, że znasz mnie już dobrze ;)
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 maja 2012, 23:20

Kovik pisze:
AgaBi pisze:Serdecznie zapraszam Was na nasze spływy.. od rzek górskich po spokojne, a więcej informacji o bieżących imprezach można szukać na naszej klubowej stronie http://klubneptun.prv.pl/
ale spamem zapachniało

dlaczego spamem??
nie reklamuję firmy, a ponieważ ekipa była zainteresowana spływami, a ja obiecałam kontakt, to polecam Klub Turystyczny w którym pływam od wielu lat - wiem jak działa i jacy ludzie to prowadzą, więc logiczne że kieruję do ludzi których znam i szanuję. Jedna z osób z nami zaprzyjaźnionych to Marek "Dino" Lityński - autor najlepszego chyba przewodnika kajakowego po Warcie... :zoboc:
W turystyce liczą się przyjaźnie, szacunek i zaufanie... komercję zostawiamy na drugim brzegu :))


Grochu!! racja.. z tej strony Cię nie znałam :) szacun :)

Do zobaczyska pewnie w górach.. choć jak pokazało życie.. nigdy nic nie wiadomo :P
Awatar użytkownika
eska
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 390
Rejestracja: 10 marca 2011, 12:32

Post autor: eska » 16 maja 2012, 9:58

AgaBi pisze:Witam serdecznie nowych znajomych :))
Witaj Aga
pozdrawiam eska z kajaka Grocha :D . Dzięki za namiary.
"..błogosławieni, którzy poznali smak przygody, albowiem oni wiedzą co to wolność, i co to radość życia..."
Awatar użytkownika
sonia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 222
Rejestracja: 02 lipca 2010, 13:06

Post autor: sonia » 16 maja 2012, 16:42

Grochu ;-) relacja :hura:
prawie tak dobra jak sam spływ.
Dzięki Ekipo za wspólne wiosłowanie!
W towarzystwie GS-ów i GS-opodobnych niezapomniana przygoda i wspaniała atmosfera murowana.

Sonia i Marta;-)
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi"
Awatar użytkownika
Bodzio
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 561
Rejestracja: 22 grudnia 2008, 11:58

Post autor: Bodzio » 17 maja 2012, 17:18

AgaBi pisze:Witam serdecznie nowych znajomych :))


Serdecznie zapraszam Was na nasze spływy.. od rzek górskich po spokojne, a więcej informacji o bieżących imprezach można szukać na naszej klubowej stronie http://klubneptun.prv.pl/

A ponieważ my pływamy cały rok, to nie ma ograniczeń czasowych czy terminowych :))

pozdrawiam Aga
No to nam się nowy GS objawił... Powitać ;)
Nimfy i satyrów Neptunowi potrzeba...Widać
Motto Legii Cudzoziemskiej "maszeruj albo giń"
ODPOWIEDZ