2012-05-26/27 - Maraton Kierat - Beskid Wyspowy

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Mirek

Post autor: Mirek » 28 maja 2012, 11:19

Gratulacje,podziwiam takich wyczynowców.Co nie znaczy że jestem zwolennikiem takich imprez..Ja od roku jestem anty wyczynowcem.
Awatar użytkownika
sprocket73
Turysta
Turysta
Posty: 1055
Rejestracja: 09 czerwca 2011, 15:06

Post autor: sprocket73 » 28 maja 2012, 11:29

Gratulacje i Wielki Szcun dla Was :brawo:
Zbiegiem okoliczności widziałem w piątek moment startu Kieratu w Limanowej. Akurat przejeżdżałem przez rynek w drodze do Piwnicznej. Sporo ludzi było. Kierat to nie tylko ogromy wysiłek, ale też i orientacja w terenie. 2 lata temu mijałem się z kieratowiczami na trasie w okolicach Mogielicy-Jasienia. Mieli już prawie dobę w nogach. Trzeba być "szalonym", aby brać w tym udział. Niesamowita impreza.
Mirek

Post autor: Mirek » 28 maja 2012, 19:10

A przy takim maratonie widzicie coś w górach? :zoboc:
Lucy
Turysta
Turysta
Posty: 17
Rejestracja: 20 czerwca 2011, 19:37

Post autor: Lucy » 28 maja 2012, 19:26

szacun:) :brawo: :brawo:
zwirek75 pisze: W tym roku ide jeszcze na Wyrypę Beskidzką 4-6 lipca. Też 100 km ale limit o 10 godzin wiekszy, wiec dla przyjemności spacer :)
też się wybieram - do zobaczenia :jupi: :D
pływanie pod prąd wyrabia mięśnie..
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 maja 2012, 19:32

Ej, napiszcie coś więcej o tej wyrypie, gdzie to sie zgłaszać itp..... bo traska jest w sumie taka w miarę nawet do opanowania. ( na Magurkę hehe )
Lucy
Turysta
Turysta
Posty: 17
Rejestracja: 20 czerwca 2011, 19:37

Post autor: Lucy » 28 maja 2012, 19:38

Trasa VI Wyrypy Beskidzkiej
Łodygowice – Czupel – Magurka Wilkowicka – Chrobacza Łąka - Żar – Przełęcz Kocierska – Potrójna – Leskowiec – Sucha Beskidzka – Jałowiec – Mędralowa – Głuchaczki – Miziowa – Hala Górowa :))

Aby uczestniczyć w imprezie należy wysłać zgłoszenie drogą elektroniczna markoblondi@poczta.onet.pl, s’il vous plaît Sokół :D :D
pływanie pod prąd wyrabia mięśnie..
ODPOWIEDZ