25-27.05.2012 - Beskid Niski - Pierwsza oldskulowa wędrówka

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ptoszek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1098
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 15:12

Post autor: Ptoszek » 29 maja 2012, 22:02

Coś niesamowitego, świetny pomysł :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
"Cisza, wszędzie cisza. Jeszcze chwilę temu rozmawialiśmy ze sobą, żartowali. A teraz słyszą już tylko głuchy dźwięk kamieniającego śniegu, pod którym leżą. I czekają na pomoc. "
Awatar użytkownika
Wiolcia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 982
Rejestracja: 18 listopada 2011, 18:33

Post autor: Wiolcia » 29 maja 2012, 22:11

Piękna wyprawa, gratuluję pomysłowości!
"Navigare necesse est, vivere non est necesse"
www.kuzniapodrozy.pl
Awatar użytkownika
malgosiadg
Turysta
Turysta
Posty: 929
Rejestracja: 03 kwietnia 2009, 11:47

Post autor: malgosiadg » 29 maja 2012, 22:12

Królik pisze:malgosiadgPudelek i trochę ja - może nie off-topujmy tu
...a może jednak off-topuuujmy, cooo...? Taki fajny off-top, aż szkoda zaniechać... Ajajaj... No dooobra. To może się jednak powstrzymam ;)

A tak wracając do tematu, to chciałam zapytać o te sprytne garnuszki przytwierdzone do plecaków - czegoś takiego nie pamiętam z oldschool...
„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.”
Zbychu

Post autor: Zbychu » 29 maja 2012, 22:26

Słów mi brakło ... Bajka! :>
Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3058
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Post autor: Pudelek » 29 maja 2012, 23:27

A tak wracając do tematu, to chciałam zapytać o te sprytne garnuszki przytwierdzone do plecaków - czegoś takiego nie pamiętam z oldschool...
takich garnuszków mam jeszcze sporo :)
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 maja 2012, 23:31

Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5030
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 29 maja 2012, 23:48

AgaDG pisze:Posyłam linka do fotek
Miooodzio :)
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 30 maja 2012, 0:32

laynn pisze:A pamiętacie jedzenie z konserw? Też jedna z rzeczy należąca do tamtych czasów...
Żeby jeszcze odtworzyć smak tamtej "turystycznej" - mniam, mniam! Nie to co teraz w tych puszkach jest! Najczęściej fuj!
Pudelek pisze:prawdziwy odskul to byłby chyba jednak dopiero przy buciorach z lat 80...
A masz? :kukacz:

Królik pisze:plecak rocznik '82 stary druh przeszedł ze mną wszystkie góry Polski (lata '80-'90) i gitara weteranka rocznik '86, metalowymi strunami
Sprzęcior masz porządny! Na następnej wędrówce obecność obowiązkowa z takim ekwipunkiem ;)

sprocket73 pisze:Tylko powinniście mieć jeszcze buty, w których po przejściu kilkunastu kilometrów gwóźdź z podeszwy wbija się w piętę
Wystarczyło mi, że mocowanie szelek plecaka po 7 godzinach wydrążyło mi dziury w ramionach, że aż musiałam sięzamienić na plecaki z zagatką :roll:

malgosiadg pisze:...a może jednak off-topuuujmy, cooo...?
:spoko:
W końcu ten off-top w klimacie i epoce się mieści :D ;)
malgosiadg pisze:A tak wracając do tematu, to chciałam zapytać o te sprytne garnuszki przytwierdzone do plecaków - czegoś takiego nie pamiętam z oldschool...
Garnuszki przy plecakach były chyba zawsze, a że wtedy tylko emaliowane istniały (chyba :kukacz: ) toteż takich użyliśmy.

Wszystkim wielbicielom i entuzjastom tej klimatycznej maskarady dziękujemy i zapraszamy na następną! :D

Zachęcam do odwiedzania zakurzonych strychów i szmateksów, kompletowania ekwipunku na następny rok, abyśmy dopracowali nasz wizerunek do perfekcji stylistycznej


I na koniec moje zdjęcia: https://picasaweb.google.com/1012409058 ... 2527052012

I jeszcze raz prośba do tych, którzy wędrowali w niedzielę - niech ktoś skrobnie parę słów relacji, please! :)
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 30 maja 2012, 0:50

AgaDG pisze:Posyłam linka do fotek

https://picasaweb.google.com/1015094782 ... 5u9h8jLrAE
Obejrzałam Aga - są świetne!
I widzę, że ta niedzielna trasa była rzeczywiście bardzo widokowa, prawda?!
Muszę tam pójść!
bluejeans

Re: 25-27.05.2012 - Beskid Niski - Pierwsza oldskulowa wędró

Post autor: bluejeans » 30 maja 2012, 0:54

tak sobie czytam, oglądam i chłonę..
Snufkin pisze:proszę obecnych o dalszy ciąg relacji
i oczywiście nie umknęło mi, że prośba Kuby i Twoja,. Jolu, została niejako przemilczana.. ;)

(bardziej wymowna będę po ostatnim egzaminie:)
włodarz
Turysta
Turysta
Posty: 2382
Rejestracja: 01 grudnia 2011, 19:09

Post autor: włodarz » 30 maja 2012, 6:37

Ładny ten Beskid. Prawie jak Sudety :-)

Dżola Ry - ze zdjęć widać, że podejście na Lackową jest strome. Ale bardziej czy mniej od wejścia na Ruprechticki Spicak? Pytam, bo w wakacje planuję kończyć KGP.
Awatar użytkownika
Maciej
Turysta
Turysta
Posty: 473
Rejestracja: 04 stycznia 2012, 14:22

Post autor: Maciej » 30 maja 2012, 7:46

Tak się zastanawiam...jak reagowali napotkani turyści (jeśli byli jacyś) na Wasz kolorowy tłumek?
Uciekali z krzykiem? :oczynoela:
Drapali się po głowach? :hmmm:
Sprawdzali datę w komórkach? :lol:

Aha, no i nie mogło zabraknąć przeprawy "wpław" przez potok :zoboc: To macie zaliczone. :spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 30 maja 2012, 8:38

Świetne wykonanie świetnego pomysłu, jedynie taki drobiazg, te kijki trekkingowe w ogóle nie pasują do klimatu, o wiele lepiej prezentują się u Was takie sękate kije!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 30 maja 2012, 8:53

I brakuje chłopów pod torbę :twisted:

P.s. Z towarzyszem Montenero to chcemy przejść kiedyś niejaką OP. W dziwnych strojach :aniolek:
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5030
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 30 maja 2012, 9:55

Dżola Ry pisze:I jeszcze raz prośba do tych, którzy wędrowali w niedzielę - niech ktoś skrobnie parę słów relacji, please!
No dobra.
bluejeans pisze:Snufkin powiedział/-a:
proszę obecnych o dalszy ciąg relacji
i oczywiście nie umknęło mi, że prośba Kuby i Twoja,. Jolu, została niejako przemilczana..
Nie przemilczana tylko przeczekana, bo chciałem dać pole do popisu komuś innemu może, ale jakosi ochotników niet ( niepisate te ludziska cy cuś? ), a ja nie lubię czuć presji bo wtedy się jąkam ;)
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
ODPOWIEDZ