28.07-4.08.2012 - Alpejskie igraszki czyli jak zdobywaliśmy Gran Paradiso i Mont Blanc

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Limonka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 443
Rejestracja: 07 grudnia 2008, 16:21

Post autor: Limonka » 08 sierpnia 2012, 7:54

Wielkie gratulacje dla Was wszystkich !!! :brawo: :brawo: :brawo:
Awatar użytkownika
Panda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1689
Rejestracja: 08 maja 2010, 21:16

Post autor: Panda » 08 sierpnia 2012, 8:29

:7: :7: :7: :ksg2: :7: :7: :7:
I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.
W życiu nie trzeba wiele, żeby wy...dolić się na ryj. Wystarczy iść do przodu.
robson
Turysta
Turysta
Posty: 795
Rejestracja: 12 stycznia 2010, 23:07

Post autor: robson » 08 sierpnia 2012, 11:05

gratuluje ,szacunek dla was panowie
Awatar użytkownika
aniołek
Turysta
Turysta
Posty: 912
Rejestracja: 23 września 2011, 16:42

Post autor: aniołek » 08 sierpnia 2012, 12:21

Gratulacje panowie :brawo: :brawo: :brawo: :1: :przytul:



adamek pisze:dodatkowo chciałbym podziękować aniołkowi za wypożyczenie flagi GS :)
bardzo proszę :) i nie ma za co :) (flagę przejmuje mode Ptoszek , mam nadzieję że będzie grzecznie ;) wszystkim chętnym , ją wypożyczał :) )
adamek pisze:Aniu niestety flaga nie dotarła na Blanca :( bo i mój plecak też tam nie dotarł ale na czterotysięczniku była :spoko:

jeszcze się rok nie skończył... :zoboc: :spoko: i tak była tak wysoko , jak ze mną szybko nie będzie :roll: :spoko:
Awatar użytkownika
zbig9
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1946
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:36

Post autor: zbig9 » 08 sierpnia 2012, 14:33

Można takie Gran Paradiso pyknąć z lekkim plecaczkiem, noclegiem i jedzeniem w schronisku?
Awatar użytkownika
adamek
Moderator
Moderator
Posty: 2649
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 12:24

Post autor: adamek » 08 sierpnia 2012, 14:39

zbig9 pisze:Można takie Gran Paradiso pyknąć z lekkim plecaczkiem, noclegiem i jedzeniem w schronisku?
Bez problemu można tak zrobić, tak robiła zdecydowana większość wchodzących - spali w schronie lub w namiotach nieopodal schronu

tylko że wtedy jest na szczyt trochę więcej :P
nam chodziło o aklimatyzację
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Awatar użytkownika
gaza
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1641
Rejestracja: 21 marca 2010, 19:27

Post autor: gaza » 08 sierpnia 2012, 16:25

adamek pisze:Bez problemu można tak zrobić, tak robiła zdecydowana większość wchodzących - spali w schronie
Tylko trzeba wcześniej rezerwować miejsce w schronisku ponieważ na przy kampingu przy którym spaliśmy było napisane''Nocleg w schronisku Vittorio Emanuele tylko za wcześniejszą rezerwacją'' :!:
Kiedy trzeba wspiąć się na górę, nie myśl, że jak będziesz stał i czekał, to góra zrobi się mniejsza.
goska
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 909
Rejestracja: 13 listopada 2011, 21:51

Post autor: goska » 08 sierpnia 2012, 17:16

Chłopaki wielkie :brawo: piękna wyprawa ,te widoki no po prostu bajka.
Koniecznie przy najbliższej okazji musicie poopowiadać wszystko.
Największa rzecz swego strachu mur obalić...
Awatar użytkownika
Paula
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 149
Rejestracja: 07 stycznia 2010, 20:40

Post autor: Paula » 08 sierpnia 2012, 18:35

Jesteście wielcy!!! :D Ogromniaste brawa dla całej waszej ekipy za alpejskie 4-tysięcznikowe dokonania. :7:
Dla gazo-cyborga :zoboc: takie szczególne gratulacje za zdobycie szczytu MB- świetna sprawa. :6:
Aż mi szczęka opadła przy oglądaniu zdjęć- niesamowicie pięknie tam i aż się serce rwie w góry. Może i mi kiedyś będzie dane... :roll:

goska pisze:Koniecznie przy najbliższej okazji musicie poopowiadać wszystko.
Nom :D Ja też bardzo bym chciała posłuchać opowieści o Alpach z pierwszej ręki. Trzeba będzie powypytywać Chłopaków przy najbliższej okazji. :zoboc:
"Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia."
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 sierpnia 2012, 20:27

Iw-ona
Turysta
Turysta
Posty: 477
Rejestracja: 09 sierpnia 2010, 9:39

Post autor: Iw-ona » 08 sierpnia 2012, 21:52

Adamek relacja :oki: zdjęcia wymiatają :shock:
Oglądam ,oglądami i się na :shock: nie mogę.
Zaproszenia nie było :P czy przeoczyłam :zoboc:
Gratulacje za 4tys.a Gaza nasz mały cyborguś GS dałeś popis tego o co i tak Cię podejżewałam
...
Iwon

Post autor: Iwon » 08 sierpnia 2012, 21:54

Wreszcie udało mi się przeczytać i pooglądać od A do Z ...
Napisze krótko : Wielkie brawa Panowie :brawo:
Zazdroszczę ( pozytywnie ) , tym bardziej , że już nie dane mi się zmierzyć z takim wyzwaniem :(
Gaza :shock: skąd w Tobie tyle siły - :7:
Foty wymiatają :>
Jeszcze raz gratuluję :spoko:
Awatar użytkownika
gaza
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1641
Rejestracja: 21 marca 2010, 19:27

Post autor: gaza » 08 sierpnia 2012, 22:10

Iwon pisze:Gaza :shock: skąd w Tobie tyle siły
Chińska filozofia terminem qi określa dynamiczną siłę napędzającą funkcje fizjologiczne organizmu oraz procesy życiowe. Japończycy nazywają ją ki, a Hindusi — praną.

Qi jest życiem — qi jest wszędzie. Jedząc, wprowadzamy ją do organizmu wraz z posiłkiem. Może ulec zmniejszeniu w wyniku naszej zbyt dużej aktywności. Otrzymujemy ją od naszych rodziców jako wrodzoną, życiodajną siłę — inną, gdy urodziliśmy się nad morzem, a inną, gdy w górach. Jest obecna w każdym wdechu, a siłą wyobraźni można jeszcze intensyfikować jej przepływ.

Magia yang i yin

Qi jest jak zbiornik wewnątrz naszego ciała. Niebo, ziemia i człowiek tworzą jedność. Człowiek może pobrać i połączyć w swoim ciele niebiańską energię yang i ziemską energię yin. W ten sam sposób jest on w stanie przemienić zwykły spacer po lesie w intensywny trening Qigong, wchłaniając qi drzew i kwiatów. Naszym głównym magazynem energii jest dolny Dan Tien, tzw. „mózg brzuszny”.
;) :lol: ;)
Kiedy trzeba wspiąć się na górę, nie myśl, że jak będziesz stał i czekał, to góra zrobi się mniejsza.
Iwon

Post autor: Iwon » 08 sierpnia 2012, 22:17

gaza pisze:Może ulec zmniejszeniu w wyniku naszej zbyt dużej aktywności
Nie przeholuj :zoboc: :>
Awatar użytkownika
adamek
Moderator
Moderator
Posty: 2649
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 12:24

Post autor: adamek » 08 sierpnia 2012, 22:18

Wyzwanie spore, ale spokojnie ... co będzie jak wejdziemy na sześciotysięcznik :lol: :breakdance: nie mówiąc o ... K2 :twisted:

MałaIwka pisze: Zaproszenia nie było :P czy przeoczyłam :zoboc:
:kukacz: ej, nie zaczynaj, bo znowu podchwycą to niektórzy i znów zaczną zawieruchę
sama wiesz że na niektóre wyprawy zaproszenia się nie daje
a o tych Alpach, to wiedziało wiele osób i Ty też :no:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
ODPOWIEDZ