GUBAŁÓWKA PROJECT ;) 31.07-07.08.12 TATRY - RELACJA

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

bluejeans

Re: GUBAŁÓWKA PROJECT ;) 31.07-07.08.12 TATRY - RELACJA

Post autor: bluejeans » 18 sierpnia 2012, 22:41

Nie wspomniałeś nic o tym, Stary Koniu, że to taka trochę podróż w czasie była ;) (że też się człowiek wszystkiego sam musi domyślać) obawiam się, że kiedy udoskonalisz swój wehikuł czasu, to zostaną nam do kontaktu już tylko pocztówki z pozaprzestrzeni ;)
Nie wahaj się, zrób kolejny krok, bo to dobry kierunek jest! jedynie słuszny (IMHO) :)

Grochu pisze:zastrzegam, że moje fotki – zarówno te komórkowe jak i aparatowe – nie są najwyższych lotów. Ale krytyki nijakiej w tym temacie nie zniesem, więc nawet nie próbować
Na pociechę: Twoje fotki jakościowo niczym się nie różnią od co najmniej 95% innych zamieszczanych tutaj, a one 95% podobno jest świetne ;) (taki przyjacielski fak na potwierdzenie mojej sympatii, wiesz, że nie mogłabym sobie odpuścić :twisted:)

A tu proszę, nawet szlak na Gubałówkę w remoncie [patrz: tło] Wszystko się sypie w tym kraju, panie ;]
Obrazek

PS. mam nadzieję, ze się załapię do Twojego wehikułu na wrześniowe Bieszczady, trzymaj dla mnie miejsce :)

pysiek pisze:Nie no dobra..łydki zawsze miałes zgrabne :D :twisted:
PSS. Kasiu, też jestem fanką! ;>
Zbychu

Post autor: Zbychu » 19 sierpnia 2012, 13:24

Grochu pisze:Jeszcze trochę – i jest! JEST!!! Jest szczyt, Gubałówka nasza
I jak Grochu żyć? Jak teraz żyć - skoro marzenie życia, góra gór, szczyt szczytów zdobyty? :twisted:
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5030
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 19 sierpnia 2012, 16:16

bluejeans pisze:Nie wspomniałeś nic o tym, Stary Koniu, że to taka trochę podróż w czasie była (że też się człowiek wszystkiego sam musi domyślać)
:?: :oczynoela: eeee,nie kaman coś :kukacz:
bluejeans pisze:Na pociechę: Twoje fotki jakościowo niczym się nie różnią od co najmniej 95% innych zamieszczanych tutaj, a one 95% podobno jest świetne
Jestem pocieszony :)
bluejeans pisze: pysiek powiedział/-a:
Nie no dobra..łydki zawsze miałes zgrabne
PSS. Kasiu, też jestem fanką! ;>
Nie samą łydką Grochu żyje ...
Zbychu pisze:I jak Grochu żyć? Jak teraz żyć - skoro marzenie życia, góra gór, szczyt szczytów zdobyty?
Ano fakt. Muszę w sumieniu zrobić teraz poważne przewartościowanie :|
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
bluejeans

Post autor: bluejeans » 19 sierpnia 2012, 16:39

Grochu pisze:eeee,nie kaman coś
no wiesz, że jak za starych dobrych czasów i takie tam
nie chcesz mi chyba powiedzieć, że się mylę :kukacz:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 sierpnia 2012, 21:23

Grochu, relacja jak zawsze super :spoko: tak smacznie się Ciebie czyta, jak je - znaczy potrawy Twe :zoboc:

Grochu pisze:Panda orzekł, że miś był dwuletni, więc już samodzielny (no – w końcu kto jak kto, ale Panda to się na misiach chyba zna ) więc uspokojeni poszliśmy dalej.
- dobre :spoko:
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5030
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 20 sierpnia 2012, 12:43

bluejeans pisze:no wiesz, że jak za starych dobrych czasów i takie tam
nie chcesz mi chyba powiedzieć, że się mylę
Aaaa, no tak. Myślałem, że mi coś umknęło ;)
AgaDG pisze:tak smacznie się Ciebie czyta, jak je
:) Przez chwilę dziwnie się poczułem :P
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
Awatar użytkownika
Panda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1689
Rejestracja: 08 maja 2010, 21:16

Post autor: Panda » 20 sierpnia 2012, 21:59

Zbychu pisze:I jak Grochu żyć? Jak teraz żyć - skoro marzenie życia, góra gór, szczyt szczytów zdobyty?
jo Ci powiem - trza ripleya :D
I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.
W życiu nie trzeba wiele, żeby wy...dolić się na ryj. Wystarczy iść do przodu.
Vision

Post autor: Vision » 22 sierpnia 2012, 15:43

Grochu jak dla mnie to jesteś "mistrzem tego sezonu" :D Tyle dni pełnej aktywności w górach... masakra, ja bym nie dał rady ;)

Chociaż nie ukrywam, że wyprawa na Gubałówkę robi największe wrażenie :lol: :P

Pozdrawiam i podziwiam za wytrwałość :brawo: Tylko po takim treningu to strach z Tobą teraz w góry pójść :zoboc:

Dla wszystkich towarzyszących temu Panu również wielkie :brawo: :spoko:
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5030
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 22 sierpnia 2012, 15:55

Vision pisze:Tylko po takim treningu to strach z Tobą teraz w góry pójść
Spokojnie, zawsze po olimpiadzie następuje spadek formy ;)
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 sierpnia 2012, 11:01

Siedzę w robocie i czytam...z rozdziawioną gębą zamiast tyrać. Dobrze, że pokój własny, niezastawiony inszymi robotnikami.
Jadę w tatry za niedługo - wlezę na Gubałówkę - też chcę tam być i TO poczuć !!!! (kiedyś, kiedyś byłam. Ale się nie liczy bo wyciągiem, a na Butorowy wiózł mnie góral na wozie zaprzę(ą???)gniętym w konia. Uparł się przykryć mnie owczą skórą - bo to zima była i gwizdało - BOSZE...jak wszystko śmierdziało - nie wiem co bardziej, góral, koń czy skóra z owcy !!!!).
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5030
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 23 sierpnia 2012, 15:54

micoona pisze:nie wiem co bardziej, góral, koń czy skóra z owcy
Niezły koktail :lol:
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
Awatar użytkownika
aniołek
Turysta
Turysta
Posty: 912
Rejestracja: 23 września 2011, 16:42

Post autor: aniołek » 27 sierpnia 2012, 11:39

Tylko aniołek słała mi tam z góry ( tzn. z Chaty Teriego, nie z nieba :lol:
dobre :brawo: - no wiesz...ja tam miałam niebo na ziemi :lol:)
Grochu pisze:smętne sms-y w których wylewała żale na podłą pogodę. Było się trzymać Grocha :aniolek: :P
no bo kozice nie chciały słuchać :P o tym :P . Ważne że się rozpogodziło :) .

Jak zwykle świetna relejszyn :3: :brawo: - pies wymiata :lol: :lol: :lol: .

ps.podobno gaza to cyborg :D , to Ty chyba jakiś supercyborg :D - tyle dni w górach różnistych - podziwiam :)
Ostatnio zmieniony 27 sierpnia 2012, 13:48 przez aniołek, łącznie zmieniany 1 raz.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 sierpnia 2012, 11:57

Cały czas siedzę i myślę, gdzie tu się wybrać, jak możliwości ograniczone, można pojechać stosunkowo rzadko i tylko na jeden dzień, biorąc z dnia jak najwięcej.

Teraz już wiem, gdzie pojechać. Zastanawiam sie tylko, czy mimo tego, iz jest sierpień, wziąć na wszelki wypadek raki i czekan. Cholera, może nas tam zaskoczyć wszystko!



ps. Gubałówka jest pięknym masywem. Byłem tam jakieś 60 razy. Tylko, że zawsze od "drugiej strony", od Nowego Bystrego. Tam nigdy nie było ludzi. A wiecie, jak pięknie jest na Gubałówce o 5 rano?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 sierpnia 2012, 21:29

sokół pisze:Zastanawiam sie tylko, czy mimo tego, iz jest sierpień, wziąć na wszelki wypadek raki i czekan.
Starczy wypchany portfel, wszystko czeka na miejscu, jest nawet Janosik :kukacz:
sokół pisze:A wiecie, jak pięknie jest na Gubałówce o 5 rano?
Można psioczyć, ale z Gubałówki panorama Tatr jest jedna z lepszych :oki:

http://galeria-zdjec.pl/panorama-360-gubalowka.html
Ostatnio zmieniony 30 sierpnia 2012, 19:26 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarynka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 907
Rejestracja: 17 sierpnia 2010, 13:44

Post autor: Katarynka » 29 sierpnia 2012, 9:13

Trochę czasu minęło, ale tak sobie czytam i wspominam, coś jeszcze skomentuję ;) (można nie czytać ;))
Grochu pisze:zarówno te komórkowe jak i aparatowe – nie są najwyższych lotów
Moim zdaniem Grochu, Twoje zdjęcia z aparatu są bardzo ładne, wydrukowane wylądują w moim papierowym albumie :D Piękne góry, pięknie wychodzą na zdjęciach, a i oko fotografa dobre - moje zdanie, zdjęcia mi się bardzo podobają :)
Grochu pisze:prawda jest taka, że tym zielonym szlakiem wzdłuż kolejki spokojnie, bez żadnych cudów można dojść do górnej stacji w mniej niż pół godziny.
Chyba, że jest się ... Grochem :>
sokół pisze:A wiecie, jak pięknie jest na Gubałówce o 5 rano?
wschód słońca ? Możnaby kiedyś spróbować :> :oki:
KRK pisze:Można psioczyć, ale z Gubałówki panorama Tatr jest jedna z lepszych
tyle, że jej nie widać za plastikowymi gadżetami :kukacz:
Tak sobie myślę, to już nie góra, zacytuję za kimś... to przedłużenie Krupówek. Na Butorowym Wierchu można troche odpocząć, od tłumu i tego komercyjnego szaleństwa. Tam jest przyjemnie, można iść na spacer :)

P.S. Grochu, jak wstawiłeś zdjęcia do postu, tak żeby dało sie je podpisać ? :oops:

Ósmy dzień z Jankiem - cudnie mieliście :brawo: :brawo: :>
ODPOWIEDZ