27.01.2013 r. - Tatry - Rusinowa Polana i Gęsia Szyja w oknie pogodowym.

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Tauzen
Turysta
Turysta
Posty: 636
Rejestracja: 23 lutego 2010, 15:30

Post autor: Tauzen » 27 stycznia 2013, 23:34

Tauzen pisze:Myśmy w sobotę rodzinnie zrobili szybki wypad na Rusinową. Widoki były również rewelacyjne.
Podepnę się z fotkami

https://picasaweb.google.com/1181141284 ... 3749495810

Jako ciekawostkę z krótkiego wypadu dodam, że na szlak musieliśmy się dostać z Bukowiny. Przy rondzie stoją busiki, podchodzę i pytam ile na Wierch Poroniec - 60 zł usłyszałem. Pięknie, już miałem czarne myśli że będąc tak blisko nie pójdziemy na "polanę"
Idziemy na wylotówkę i próbujemy łapać stopa. Udało się busa chwycić i łacznie za przejazd tam i z powrotem wyszło nas 20 zł.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 stycznia 2013, 7:46

tatromaniak pisze:Miłym, niespodziewanym epizodem na trasie było bardzo miłe spotkanie w drodze na Gęsią Szyję ze słynnym na naszym klubowym forum Dobromiłem.
Słynnym ... :twisted:

Wypatrywałem Was już od Polany. Sympatycznie było.

pysiek pisze: A Dobromił chyba upodobał sobie Gęsią zimowa porą. W zeszłym roku mniej więcej o tej porze też przemykał przez Szyję i przyznać się do nas nie chciał

Odpowiesz za to w sądzie :twisted: :zoboc:

Co do zimowej pory - na Gęsiej byłem 4 razy w życiu. Koniec grudnia, styczeń, luty i sierpień. Poza sierpniem widoki miałem takie jak wczoraj. To znak ...
Awatar użytkownika
tatromaniak
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1120
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 15:53

Post autor: tatromaniak » 28 stycznia 2013, 8:52

Dobromił pisze:

Wypatrywałem Was już od Polany. Sympatycznie było.


Co do zimowej pory - na Gęsiej byłem 4 razy w życiu. Koniec grudnia, styczeń, luty i sierpień. Poza sierpniem widoki miałem takie jak wczoraj. To znak ...
Też potwierdzam, że miłe i sympatyczne było to niespodziewane spotkanie na szlaku :jupi:

A co do widoków, kogo lubią góry i na kim się poznają to i ma przeważnie w nich dobre widoki :hura:
Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Post autor: Grzegorz » 28 stycznia 2013, 11:10

tatromaniak pisze:Piotrze, pogodę można przewidzieć na każdej niemal górze ale nie na Babiej.
Ona się rządzi jak każda dostojna dama swoimi kaprysami ale bądźmy przy nadziei, że będzie dla GS ów łaskawa w dni zjazdowe
Jestem po wstępnych rozmowach z BG i jak na razie ma dobry humor więc szansa jest :)
zdobyć świata szczyt...
Awatar użytkownika
tatromaniak
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1120
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 15:53

Post autor: tatromaniak » 28 stycznia 2013, 12:28

Grzegorz pisze:
Jestem po wstępnych rozmowach z BG i jak na razie ma dobry humor więc szansa jest :)
Wczoraj nasza Pani całkiem, całkiem się prezentowała z Gęsiej Szyi :hura:

https://picasaweb.google.com/1149374793 ... 1763100194
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 stycznia 2013, 12:55

WOW Super :D udała Wam się wyprawa:)
Vision

Post autor: Vision » 29 stycznia 2013, 17:49

HalinkaŚ no no, ładne zdjęcia Ci wyszły tym nowym aparatem :) Tak nawet pomyślałem o Was na tym Kościelcu, jak tam teraz macie ;)
bton1

Post autor: bton1 » 29 stycznia 2013, 17:52

Dzień rzeczywiście wyjątkowo udany na podziwianie widoków:) Gratuluję spotkania na "samym szczycie" i udanego wypadu :)
ODPOWIEDZ