Ubezpieczenie

W tym dziale rozmawiamy o sprzęcie górskim i wspinaczkowym. Omawiamy ich wady, zalety, parametry i atesty. Opisujemy wszelki przetestowany oraz testujemy nowy sprzęt. Warto tu zapytać o mapy, kosmetyki oraz sklepy i firmy ze sprzętem górskim. Możesz również poinformować o sprzedaży/kupnie szpeju jak i zapytać o możliwość jego wypożyczenia.

Moderatorzy: PiotrekP, Moderatorzy

Awatar użytkownika
marcinP
Turysta
Turysta
Posty: 9
Rejestracja: 10 kwietnia 2018, 13:43

Re: Ubezpieczenie

Post autor: marcinP » 10 kwietnia 2018, 16:26

Do tej pory korzystałem z kilkudniowych jednorazowych polis, ale po przeczytaniu wyrażonych tu opinii, chyba skuszę się na członkostwo w Alpenverein. Wynika to z czystej ekonomii - sumując pojedyncze polisy (pomimo tego, że są tanie), wyszło na to, że taniej jest zapłacić jednorazowo 260 zł, plus mieć do tego jeszcze zniżki w schroniskach.
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Ubezpieczenie

Post autor: PiotrekP » 10 kwietnia 2018, 19:51

Właściwie jeden tygodniowy wyjazd w Alpy i pięć noclegów w schroniskach daje około 50 euro zniżki.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
marcinP
Turysta
Turysta
Posty: 9
Rejestracja: 10 kwietnia 2018, 13:43

Re: Ubezpieczenie

Post autor: marcinP » 11 kwietnia 2018, 0:08

Alpy, to może jeszcze temat nie na ten rok, ale i tak korzyści są wymierne. Póki co, zadowolą mnie zniżki w tatrzańskich schroniskach i na mojej ulubionej Rysiance ;-)
A samo ubezpieczenie przyda się po słowackiej stronie Tatr i w mojej ulubionej Małej Fatrze.
ODPOWIEDZ