Bielizna termoaktywna

W tym dziale rozmawiamy o sprzęcie górskim i wspinaczkowym. Omawiamy ich wady, zalety, parametry i atesty. Opisujemy wszelki przetestowany oraz testujemy nowy sprzęt. Warto tu zapytać o mapy, kosmetyki oraz sklepy i firmy ze sprzętem górskim. Możesz również poinformować o sprzedaży/kupnie szpeju jak i zapytać o możliwość jego wypożyczenia.

Moderatorzy: PiotrekP, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Malgo
Turysta
Turysta
Posty: 1676
Rejestracja: 27 września 2010, 18:04

Post autor: Malgo » 10 lutego 2011, 22:20

Dzwonek pisze:przebierzemy się
haha ale geterki też koniecznie :)
"(...) Rozmiłowana, roztęskniona,
Schodzi powoli od miesiąca
Zamykać Tatry w swe ramiona (...)"
https://get.google.com/albumarchive/101 ... 1781546915
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 lutego 2011, 20:37

Ja kupiłem dziś coś takiego, po przymierzeniu okazało się, że S na mnie leży idealnie ;) Podczas, gdy poprzednie mierzone innych producentów L były za małe...

http://www.necco.pl/pl/produkty.php?id=18&kategoria=1

Test wkrótce :)
Awatar użytkownika
zagatka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 266
Rejestracja: 26 sierpnia 2009, 10:59

Post autor: zagatka » 21 lutego 2011, 16:53

Malgo2malgo pisze:Wg mnie można trzymać się rozmiarówki jak w tabelach (po prostu wziąć centymetr i się zmierzyć), te ciuszki się rozciągają a powinny być raczej opięte :)
ja tak właśnie zamówiłam, rozmiar S wg tabeli powinien być idealny, a tu okazał się za mały :( najlepiej przymierzyć w sklepie i dopiero potem zamówić. Ja musiałam zwrócić, ale z tym na szczęście u Brubecka nie ma problemów, tylko za przesyłkę trzeba zapłacić ;)
Bieszczadzkie Anioły, Anioły Bieszczadzkie...
...gdy skrzydłem cię dotkną, już jesteś ich bratem.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 lutego 2011, 16:56

zagatka pisze:Ja musiałam zwrócić, ale z tym na szczęście u Brubecka nie ma problemów, tylko za przesyłkę trzeba zapłacić
Ciekawostka. Wg przepisów towar pełnowartościowy nie można zwrócić w sklepie, ewentualnie jest to dobra wola sprzedawcy, natomiast przy zakupach na odległość (internet) możemy bez podania przyczyny zwrócić taki towar bez przyczyny do 10 dni od zakupu.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 lutego 2011, 17:54

laynn pisze: Ciekawostka. Wg przepisów towar pełnowartościowy nie można zwrócić w sklepie, ewentualnie jest to dobra wola sprzedawcy, natomiast przy zakupach na odległość (internet) możemy bez podania przyczyny zwrócić taki towar bez przyczyny do 10 dni od zakupu.
Dlaczego ciekawostka? Jest takie przyslowie: "widzialy galy co braly" - moim zdaniem adekwatne. :D
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 21 lutego 2011, 18:42

Tomcio pisze:"widzialy galy co braly" - moim zdaniem adekwatne
Tomcio, do czego adekwatne?
Awatar użytkownika
Malgo
Turysta
Turysta
Posty: 1676
Rejestracja: 27 września 2010, 18:04

Post autor: Malgo » 21 lutego 2011, 19:17

zagatka pisze:zamówiłam, rozmiar S wg tabeli powinien być idealny, a tu okazał się za mały
ojej, przykro mi :(
"(...) Rozmiłowana, roztęskniona,
Schodzi powoli od miesiąca
Zamykać Tatry w swe ramiona (...)"
https://get.google.com/albumarchive/101 ... 1781546915
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 lutego 2011, 22:59

Tomcio dlatego, że większość osób uważa, że może kupować i potem sobie zwracać, a z drugiej nie wszyscy wiemy, że właśnie przy zakupach poprzez internet można mieć tą możliwość zwrotu bez uzasadnienia :).
Awatar użytkownika
zagatka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 266
Rejestracja: 26 sierpnia 2009, 10:59

Post autor: zagatka » 22 lutego 2011, 14:06

laynn pisze:Tomcio dlatego, że większość osób uważa, że może kupować i potem sobie zwracać
no niby tak, ale że im się chce ;) to jest trochę roboty, nawet to, że na poczcie zawsze kolejki są ;)
Ja tam miałam powód, bo się rozmiary nie zgadzały, nie, że mi się "odwidziało" :8)
Bieszczadzkie Anioły, Anioły Bieszczadzkie...
...gdy skrzydłem cię dotkną, już jesteś ich bratem.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 lutego 2011, 16:24

zagatka wiem, mi chodziło o ogół :) .
Awatar użytkownika
zagatka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 266
Rejestracja: 26 sierpnia 2009, 10:59

Post autor: zagatka » 22 lutego 2011, 21:34

:oki: ;)
Bieszczadzkie Anioły, Anioły Bieszczadzkie...
...gdy skrzydłem cię dotkną, już jesteś ich bratem.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 lutego 2011, 10:24

"Tomcio, do czego adekwatne?" - to postu laynn - zwrot towaru dla mnie to nie ciekawostka, tylko wyrownanie szans dla kupujacego przy takim rodzaju zakupu.

Zakup powinien byc przemyslany a IMHO sklep to nie wypozyczalnia - wystarczy niewiele wysilku, by dojsc ze sprzedawca do porozumienia, o ile intencja jest zakup, a nie wypozyczenie towaru. Takie proste zdanie 'ale mozna wymienic, jezeli okaze sie za male na meza (dziecko, zone, brata, siostre) - to jest fragment umowy kupna-sprzedazy zawartej na ten towar pomiedzy mna (kupujacym) a sprzedawca. Jezeli sprzedawca sie zgodzi - umowa obowiazuje, ale jezeli kupie cos, zeby pokazac sie na imprezie wieczorem, zas kolejnego dnia przychodze do sklepu ze zwrotem - to juz jest oszustwo i nie widze powodu by takie oszustwo umozliwiac. Straszny off topic wyszedl - sorry!!! :oops:
Awatar użytkownika
Ptoszek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1098
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 15:12

Post autor: Ptoszek » 06 czerwca 2011, 19:47

Możecie mi polecić przyjaciele dobre koszulki Termo jak i spodenki (o ile takie są), chcemy kupić z Paula sobie żeby się dobrze spisywały w Greckich górach i nie tylko. Z góry dzięki za pomoc
"Cisza, wszędzie cisza. Jeszcze chwilę temu rozmawialiśmy ze sobą, żartowali. A teraz słyszą już tylko głuchy dźwięk kamieniającego śniegu, pod którym leżą. I czekają na pomoc. "
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 06 czerwca 2011, 20:02

Ptoszek myślę, że dobre i w miarę tanie znajdziesz w Decathlonie. Ja kupiłem na dziale dla biegaczy, bo tańsze niż na dziale górskim :)
Awatar użytkownika
Zrzęda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1391
Rejestracja: 04 maja 2009, 19:27

Post autor: Zrzęda » 06 czerwca 2011, 20:22

Ptoszek pisze:dobre koszulki Termo
polecam Quechua z Decathlonu - mam kilka i są rewelacyjne!
co ważne, cena rozsądna i często można trafić na promocje

a po babsku dodam, że mają bardzo fajny wybór kolorów :)
"Boję się świata bez wartości, bez wrażliwości, bez myślenia. Świata, w którym wszystko jest możliwe. Ponieważ wówczas najbardziej możliwe jest zło..."
(R. Kapuściński)
ODPOWIEDZ