PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

kris75

Post autor: kris75 » 06 lipca 2011, 19:23

Witaj Buba i Pozdrowionka
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8710
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 06 lipca 2011, 19:35

Witaj buba w naszym gronie :) , zapewne połazimy jeszcze po Kaczawskich, bo je lubisz jak ja.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 lipca 2011, 22:34

Witamy i tutaj droga Bubo :)
buba pisze: Mam nadzieje, ze sie kiedys spotkamy na jakiejs lesnej sciezce. (albo chociaz w fajnej knajpie ;) )
Prorocze słowa, prorocze... :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 lipca 2011, 0:10

Hejka buba. Mam nadzieję że znajdziesz bratnie duszr na forum z którymi będziesz mogła realizować swoje pasje :)
Anonymous

Witam ponownie

Post autor: Anonymous » 10 lipca 2011, 19:47

Witam jeszcze raz , poprzedni post zaginął w akcji;p Jestem Kamil, chciałbym dołączyć do klubu. Mam 17 lat ,interesuję się górami , militariami ,historią np. zbieram mundury NATO( Bundeswehr, Holandia , Wielka Brytania;p). Czy jest możliwe moje dołączenie do klubu czy muszę poczekać jeszcze przynajmniej rok? Bo z tego co widzę to nie ma członków w moim wieku(a w moim wieku nikomu nie chce się ruszyć czterech liter w góry). Pozdrawiam
Mirek

Post autor: Mirek » 10 lipca 2011, 19:56

Anoda94 witaj nam,nie ma ograniczeń wiekowych by wędrować z nami po kopczykach.A klubowiczem zostaniesz po spotkaniu z większym gronie z nami. :zoboc:
Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 10 lipca 2011, 20:00

Anoda94 witam serdecznie wśród nas.
Anoda94 pisze:Bo z tego co widzę to nie ma członków w moim wieku(a w moim wieku nikomu nie chce się ruszyć czterech liter w góry).
To akurat nie ma u nas znaczenia. Starszy czy młodszy, chłopak czy dziewczyna- to jedna górska rodzina :D
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 lipca 2011, 22:54

Też witam z osobna tych, co zawitali na forum tuż po mnie. :)

Anoda94, bardzo masz ciekawe zainteresowanie, wręcz to samo co ja, tyle, że ja wolę klimaty II wojny no i XX-lecia międzywojennego, które są wg mnie najpiękniejszym okresem Świata.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8710
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 11 lipca 2011, 9:06

Anoda94 Witaj w naszym gronie i do zobaczenia na szlaku :) .
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
Tomek.P
Turysta
Turysta
Posty: 507
Rejestracja: 01 maja 2010, 15:01

Re: Witam ponownie

Post autor: Tomek.P » 11 lipca 2011, 18:35

Anoda94 pisze:Witam jeszcze raz , poprzedni post zaginął w akcji;p Jestem Kamil, chciałbym dołączyć do klubu. Mam 17 lat ,interesuję się górami , militariami ,historią np. zbieram mundury NATO( Bundeswehr, Holandia , Wielka Brytania;p). Czy jest możliwe moje dołączenie do klubu czy muszę poczekać jeszcze przynajmniej rok? Bo z tego co widzę to nie ma członków w moim wieku(a w moim wieku nikomu nie chce się ruszyć czterech liter w góry). Pozdrawiam
Cześć!

Ja znam trochę osób w tym wieku, które lubią czasem pochodzić po górach ;) A i tutaj, na forum, jest kilka osób w podobnym wieku.

P.S
Byłeś może w zeszłym roku w dniach 13-17 sierpnia w Zakopanym w Domu Turysty?
"It is hard to fail, but it is worse never to have tried to succeed." Theodore Roosevelt

http://tomaszplaszczyk.pl/
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 12 lipca 2011, 22:34

Anoda94 witam serdecznie w gronie górołazów :)
Anoda94 pisze:Czy jest możliwe moje dołączenie do klubu czy muszę poczekać jeszcze przynajmniej rok?
Nie musisz czekać roku. Wystarczy, że spełnisz warunki podane w naszych "Zasadach":
"9. Zasady przystąpienia do Klubu czyli kiedy forumowicz staje się klubowiczem:
Osoba chcąca należeć do Klubu musi zarejestrować się na forum min.30 dni przed terminem najbliższego, przypadającego Zjazdu Klubowego.
Przedstawić się w dziale: „Przedstaw się”.
Powinien uczestniczyć w min. jednym Zjeździe Klubowym i jednym Spotkaniu Klubowym.
Na Zjazdach i Spotkaniach zachowywać się zgodnie z przyjętymi Zasadami (patrz p-kt.7 – Zasady dot.Zjazdów)
Powinien wykazywać się aktywnością na forum.
Po spełnieniu powyższych warunków - napisać prośbę do Adminów lub Moderatora o przyjęcie i uzasadnić dlaczego, podać swoje dane na PW.
Każdy wniosek będzie indywidualnie rozpatrywany przez Zarząd."

:spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 lipca 2011, 8:08

Witam,


mam na imię Magda, mieszkam w Bielsku-Białej. W Tatry jeżdżę od kilku lat. Głównie są to wycieczki weekendowe, jednodniowe - wyjeżdżam wcześnie rano i wracam póżnym wieczorem. Chodzę też po Małej Fatrze i Niżnych na Słowacji. W zimie chodzę na skiturach. Od kilku lat jestem zakochana w Dolomitach i spędzam tam wakacje. Do zobaczenia na szlakach... :spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 lipca 2011, 21:08

Mam napisać coś o sobie?
Hmmm poważna sprawa ;)
Mam na imie Sebastian i po górach chodzę odkąd tylko pamiętam i kiedy tylko mam czas.
Zainteresowań mam tak dużo, że trzeba by było nowy temat założyć - przede wszystkim lubie chodzić po górach i tym sposobem (a także przez przypadek) trafiłem na tą stronę.
Mam nadzieję, że nie raz wspólnie gdzieś powędrujemy.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :jupi:
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 24 lipca 2011, 21:11

Lempicka, Pietrrokov Witam ziomków :)
Bielsko rośnie w siłę :brawo: :brawo: :brawo:
Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 24 lipca 2011, 23:08

Lempicka, Pietrrokov
Witam wśród nas serdecznie i do zobaczenie na szlakach.
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
ODPOWIEDZ