Pudelkowe wędrówki po Śląsku i nie tylko...

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Post autor: Rebel » 09 sierpnia 2011, 17:03

Pudelek jak faktycznie to tak wyglada jak napisałeś , to po raz pierwszy się cieszę że już jestem taki stary i fajnie że mi się nie chciało :) ;)
"Niekiedy wilkiem się nazywał , lecz wilkiem nie był, gdy wszyscy raźnie śpiewali - wolał zawyć ... "
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 10 sierpnia 2011, 9:59

Fajne zdjęcia.
PW to tak jak Krupówki kicz pomieszany z folkiem :) ale jak się komuś nie podoba .....to wiadomo :lol:
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 sierpnia 2011, 13:41

Pudelek pisze:co najmniej 200-300 tysięcy ludzi przyjechało tylko posłuchać łomotu Prodigy.

łomot , łomotem każdy ma swój gust...Prodigy prezentuje pewne style w swojej muzyce w , których są nie zastąpieni....no i oczywiście największy efekt jest w hali zamkniętej a nie na open air,ale do czego zmierzam.....Organizator chyba lekko pomylił klimaty muzyczne o których wspominałeś.... :8) Dla mnie klimat woodstoku kojarzy się rockiem,punkiem,metal,rock n rollem......I teraz pytanie czy zaproszenie PRODIGY nie ma tu czasem podłoża komercyjnego...chyba tak,a przecież to niby nie komercyjny festiwal :oczynoela:

Woodstok i tak jest wypasioną imprezą jeśli chodzi o organizowanie tak dużych festiwali muzycznych w europie.
Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3055
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Post autor: Pudelek » 10 sierpnia 2011, 14:14

Dytwa pisze:I teraz pytanie czy zaproszenie PRODIGY nie ma tu czasem podłoża komercyjnego...chyba tak,a przecież to niby nie komercyjny festiwal :oczynoela:
niby nie komercyjny to on był tak z 5 lat temu, kiedy liczyła się przede wszystkim zabawa i klimat. Muzyka była tylko dodatkiem

a teraz liczy się to, że jest coraz więcej ludzi, że o festiwalu coraz więcej się mówi (choć też nie do końca, bo nie zauważyłem zwiększenia informacji o PW w mediach, a jeśli już to zdziwienie graniem Prodigy), a komercja przekroczyła w tym roku wszelkie możliwe granice

niestety, Owsiak doszedł do tego momentu, kiedy chce w końcu być kimś nie tylko w czasie zbiórki w styczniu (czego nikt mu nie odbierze), ale też gwiazdą gwiazdorskiego festiwalu. Z imprezy, która miała być podziękowaniem dla wolontariuszy przeszliśmy do imprezy, która goni europejskie kolosy. Smutne :(
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 sierpnia 2011, 16:03

Oooooooooooooooooo jakie ładne zdjęcia!! Nawet ja jestem! Zapomniałam że je robiliśmy xD

A masz te nagie?



;)
Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3055
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Post autor: Pudelek » 10 sierpnia 2011, 16:54

A masz te nagie?
nagie są już dawno na odpowiednich stronach :8)
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 10 sierpnia 2011, 18:32

Pudelek pisze: komercja przekroczyła w tym roku wszelkie możliwe granice
Jeśli komercja pokryła koszty imprezy, to myślę że... z bólem można to przełknąć, bo z tego co mówili jakiś rok-dwa lata temu fundacja w znacznym stopniu pokrywała koszty, a była to suma nie mała milion zł.
Pudelek pisze:niestety, Owsiak doszedł do tego momentu, kiedy chce w końcu być kimś nie tylko w czasie zbiórki w styczniu (czego nikt mu nie odbierze), ale też gwiazdą gwiazdorskiego festiwalu. Z imprezy, która miała być podziękowaniem dla wolontariuszy przeszliśmy do imprezy, która goni europejskie kolosy. Smutne
_________________
100% racja, a sławy z zagranicy z pewnością mu w tym pomogą, niż jakiś tam zespół pieśni i tańca :)
Pudelek pisze:nagie są już dawno na odpowiednich stronach
kobiecych nie widziałem :(
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Awatar użytkownika
buba
Turysta
Turysta
Posty: 2216
Rejestracja: 05 lipca 2011, 11:35
Kontakt:

Post autor: buba » 11 sierpnia 2011, 12:04

janek.n.p.m pisze:Jeśli komercja pokryła koszty imprezy, to myślę że... z bólem można to przełknąć,
wedlug mnie komercji w takich miejscach nie "łyka" sie pod żadnym warunkiem...
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest wynikiem tego ,że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 11 sierpnia 2011, 12:11

buba pisze:wedlug mnie komercji w takich miejscach nie "łyka" sie pod żadnym warunkiem...
nawet takim .....żeby tą bańkę którą to fundacja wydaje na imprezę mogła by wydać: np na zakup inkubatorów(dla noworodków) ;)
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3055
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Post autor: Pudelek » 11 sierpnia 2011, 13:34

janek.n.p.m pisze:żeby tą bańkę którą to fundacja wydaje na imprezę mogła by wydać: np na zakup inkubatorów(dla noworodków)
ale to typowy błąd myślowy

po pierwsze - każda fundacja ma prawo przeznaczyć do 10% z zebranych pieniędzy na swoją działalność statutową

po drugie - z pieniędzy zebranych ani złotówka nigdy nie szła na PW, był finansowany z odsetek od zebranych pieniędzy. Więc nikt anty-Woodstockowy nie mógł powiedzieć, że to z jego pieniędzy finansuje się "brudasów". Tak co najwyżej mógł powiedzieć jakiś bank

po trzecie - nie popadajmy w paranoję. Co roku fundacja kupuje sprzęt za miliony, nawet gdyby wydała (a nie wydaje) część z tych pieniędzy na inne potrzeby to nikt nie może jej zarzucić, że je marnotrawi. To tak jakby się czepiać darczyńcę-milionera, że przekazał na biednych tylko połowę, a nie cały majątek

sponsor jest potrzebny nie dlatego, że nagle nie ma kasy (bo odsetki się nie skończyły), ale dlatego, że nagle Owsiakowi zamarzyło się coś jeszcze większego i potrzebował więcej kasy. I jak się skończyło, to widać - "gwiazdorzy", mnóstwo niepotrzebnych dodatków i zepsuty klimat

janek.n.p.m pisze:100% racja, a sławy z zagranicy z pewnością mu w tym pomogą, niż jakiś tam zespół pieśni i tańca :)
sławy z zagranicy typu Prodigy w niczym Owsiakowi nie pomogą - chyba, że chce wymienić publiczność z tej co była do tej pory na przypadkową. Powinien się zastanowić, czy woli 300 tysięcy ludzi, którzy się z ideą identyfikują, czy ponad pół miliona, którzy przyjechali na konkretny zespół, a Owsiaka, Fundację i wszystko to, co się tam dzieje, mają w d...

a odnośnie zespołu pieśni i tańca - takowego sobie nie przypominam, ale mieliśmy na Woodstocku m.in. tenorów i ich występy były przyjmowane z ogromnym entuzjazmem. Czego nie można powiedzieć o ostatnich "gwiazdach"

PS> tyle zostało z auta złodziei, złapanych na gorącym uczynku wraz z rzeczami :D
http://demotywatory.pl/3364137/Po-7-nie ... WOODSTOCKU
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 sierpnia 2011, 15:13

Pudelek pisze:Z imprezy, która miała być podziękowaniem dla wolontariuszy przeszliśmy do imprezy, która goni europejskie kolosy. Smutne
Niestety masz świętą rację...........Miejmy nadziej że za rok takiemu Owsiakowi nie wpadnie pomysł zaproszenia na Woodstok
LadyGaga bo to już by był szczyt wszystkiego :lol:
Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3055
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Post autor: Pudelek » 11 sierpnia 2011, 15:22

Dytwa pisze:LadyGaga bo to już by był szczyt wszystkiego :lol:
jeśli mam być szczery, to wolałbym chyba ją zamiast Prodigy :D
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 11 sierpnia 2011, 17:39

Pudelek pisze:po pierwsze - każda fundacja ma prawo przeznaczyć do 10% z zebranych pieniędzy na swoją działalność statutową
o tym to ja wiem i się nie czepiam tylko taki pomysł z mojej strony,z tym sponsorem, odsetki też można na inkubatory przeznaczyć :lol:
Pudelek pisze: część z tych pieniędzy na inne potrzeby to nikt nie może jej zarzucić, że je marnotrawi
no jeśli będą wydawane zgodnie ze statutem fundacji.
Pudelek pisze:sławy z zagranicy typu Prodigy w niczym Owsiakowi nie pomogą -
miałem na myśli pomoc w senie niejako promocji nazwiska Owsiaka, PW zawsze w łepetynie pozostają jakieś wspomnienia :lol: chyba że przesadzi z białą siłą :twisted:
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 sierpnia 2011, 18:49

janek.n.p.m pisze:miałem na myśli pomoc w senie niejako promocji nazwiska Owsiaka, PW zawsze w łepetynie pozostają jakieś wspomnienia chyba że przesadzi z białą siłą
:lol: :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 sierpnia 2011, 0:50

Pudelek pisze:LadyGaga bo to już by był szczyt wszystkiego :lol:

jeśli mam być szczery, to wolałbym chyba ją zamiast Prodigy :D

No bez kitu xD


... ;]
ODPOWIEDZ