13.01.2018 B.Mały Leskowiec - góry lekiem na całe zło

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

goska
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 909
Rejestracja: 13 listopada 2011, 21:51

13.01.2018 B.Mały Leskowiec - góry lekiem na całe zło

Post autor: goska » 13 stycznia 2018, 18:32

Od czwartku czułam się podle i miałam zamiar 3 kolejne dni ,,umierać " pod kocykiem, ale w piątek zadzwoniła Katarynka z propozycją ,że razem z Robertem i Atiną jadą gdzieś w górki .
No cóż mówię , ale ja jestem przeziębiona , na lekach .... ok jadę niech się dzieje co chce , tak bardzo chciało mi się już gór . Wybór początkowo był , że Gorc w Gorcach , ale wiadomo plany są po to by je zmieniać i w końcu jedziemy na Leskowiec.
Z Krakowa wyjeżdżamy ok 7 i kierujemy się do miejscowości Targowice i żółtym szlakiem dziarsko idziemy. Kiedy przekraczamy strumyk orientujemy się ,że to chyba nie tędy :hmmm: no to dawaj z powrotem przez strumyk i trafiamy na szlak. Po drodze ani ludzika , tylko pięknie przyozdobione w lodowe szaty drzewa. Szlak niby jest kapliczkowy i aż 3 je napotykamy. Po ok 2 h jesteśmy przy schronisku.
Po odpoczynku wracamy na dół czerwonym szlakiem - bukowym i buków jest więcej niż 3, który po drodze zmieniamy na jakiś dziwny, żeby wyjść wprost do auta. Grzecznie idziemy , tam gdzie Robert karze, w końcu kto ma kluczyki do auta ten rządzi.
W domu jestem ok 15 po katarze ani śladu. To była super wycieczka , bardzo dziękuję za wspaniałe towarzystwo i polecam się na przyszłość :>
Link do fotek
https://photos.google.com/u/1/share/AF1 ... Ykhn&hl=pl
Największa rzecz swego strachu mur obalić...
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Re: 13.01.2018 B.Mały Leskowiec - góry lekiem na całe zło

Post autor: PiotrekP » 14 stycznia 2018, 15:56

Super wycieczka, zawsze to powtarzam na gorączkę to tylko coś na poty. :)
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
Katarynka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 907
Rejestracja: 17 sierpnia 2010, 13:44

Re: 13.01.2018 B.Mały Leskowiec - góry lekiem na całe zło

Post autor: Katarynka » 14 stycznia 2018, 20:30

goska pisze:
13 stycznia 2018, 18:32
Po drodze ani ludzika , tylko pięknie przyozdobione w lodowe szaty drzewa.
No naprawdę mimo pochmurnej pogody widoki były super, ciągle jeszcze jesień i zima razem :> Dzięki za wycieczkę, wszystkim nam przydało się przewietrzenie głów :)

https://photos.app.goo.gl/87D4hgVwZg4OpaAB2
Awatar użytkownika
Monika
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 291
Rejestracja: 18 grudnia 2012, 23:15

Re: 13.01.2018 B.Mały Leskowiec - góry lekiem na całe zło

Post autor: Monika » 19 stycznia 2018, 23:10

Gosiu, piękne te oszronione drzewa, prawdziwie bajkowe klimaty...
Całe szczęście, że Twoja choroba ustąpiła po tym "spacerze" :zoboc:
"I wciąż w pamięci miej te słowa, gdy tak niemrawo w pejzaż idziesz, że można wszystko zaplanować, ale nie można nic przewidzieć." - K.C.Buszman
ODPOWIEDZ