Hohe Wand na Weekend 8-9 09, 2018 Czyli o człowieku który gapił się na kozy :)

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Dziadek;)
Moderator
Moderator
Posty: 1152
Rejestracja: 20 maja 2014, 15:14

Hohe Wand na Weekend 8-9 09, 2018 Czyli o człowieku który gapił się na kozy :)

Post autor: Dziadek;) » 12 września 2018, 17:44

Stało się .. wirus ferratowy którym ja i Ania zaraziliśmy się w Eisenerz rozwija się na całego :)
Tydzień góra dwa bez ferrat wzbudza u nas objawy odstawienne jak u alkoholika :)... jedyny sposób aby je złagodzić to...wsiąść do samochodu jechać do Austrii aby sięgnąć po .. następną ferrate w myśl zasady czym się strułeś tym się lecz :)
Tym razem wybraliśmy się na Hohe Wand, blisko, szybko, i jest się gdzie powspinać tym bardziej że w tym roku oddano do ponownego użytku HTL po renowacji.

Pozazdrościłem trochę Kovikowi haremu i skompletowałem swój własny :)

W składzie Ania D, Stopiątka i ... Lawrence z Arabii czyli ja :D ( wątek arabski powróci za chwil kilka ) :D

Obrazek

Sobota

Przed nami Hohe Wand- czyli ..wysoka ściana

Obrazek

Rozmarzona Stopiątka przed atakiem na pierwszą w swoim życiu ferratę :) a co! u mnie nie ma to tamto zimny chów :)
Ps Ja też się rozmarzyłem patrząc na ten widok... uprząż leży na niej wyjątkowo dobrze :D

Obrazek

Skończyły się żarty zaczeła się HTL
Obrazek

Obrazek



Ostrzegali na tablicy że będzie ciężko :) i było ...chyba się trochę postarzałem od mojego ostniego wejścia na HTL albo poprowadzono ją ciut inaczej niż pamiętam :)

Dziewczęta walczyły dzielnie i do upadłego :) ta góra nie mogła im się oprzeć chociaż broniła się nim im uległa :)

Obrazek

Obrazek

Chwila wytchnienia i..

Obrazek

Atak na ostatni fragment HTL


Obrazek

HTL Zdobyta!!!

Obrazek
Obrazek

A oto dowód na to jak dzielnie na ścianie walczyły dziewczęta :) tym razem obeszło się prawie bez siniaków ale....

Dłonie Ani

Obrazek

Dłonie Stopiątki
( Zabrałem jej normalne rękawiczki ale ona uparła się przy rowerówkach twierdząc źe lubi czuć skałę :) tak się to kończy jak młodzież nie słucha starszych :)

Obrazek



Pomimo odniesionych ran na HTL ce czuliśmy niedosyt i zrobiliśmy jeszcze małą ferratkę na dobranoc :)

Obrazek

Niedziela

Czyli jak potraktować upartą Kozę z odpowiednią atencją :) Lawrence z Arabii w akcji :)

Na niedzielę zaplanowaliśmy wejście na Ferratę Wildenauersteig, Feratka ma swój urok i nie jest specjalnie trudna ale już na samym początku zaczęły się niespodziewane trudności.... które musiałem pokonać używając do tego swojego niezaprzeczalnego uroku osobistego :)

W trakcie oglądania niżej zamieszczonego filmu proponuję użyć jakichkolwiek słuchawek wtedy słychać każde słowo i film nabiera sensu :D bez słuchawek nic nie słychać

Najpierw próbowała Ania .. ale wiadomo baba z babą się nie dogada...


Musiałem osobiście wkroczyć do akcji i i odblokować wejście na ferrate, czego to człowiek nie powie kobiecie i nie obieca żeby zrobiła to czego się od niej chcę Habibi :D



Kiedy udało nam się wywalczyć wejście na ferratę reszta dnia to była już bajka :) tak czy tak Koza stała się gwiazdą i motywem przewodnim naszego wyjazdu :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na górze wznieśliśmy toast za pokonanie Kozy i zdobycie Wildenauersteig :D

Obrazek
>Nec temere, nec timide. Bez zuchwałości, ale i bez lęku.<
>Pielęgnujcie przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.<
>Kobiety nie zmienisz-możesz zmienić kobietę ale to nic nie zmieni :)<
Awatar użytkownika
milfen
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 148
Rejestracja: 31 lipca 2014, 11:08

Re: Hohe Wand na Weekend 8-9 09, 2018 Czyli o człowieku który rozmawiał z kozami :)

Post autor: milfen » 12 września 2018, 19:37

W Maroku Cię na kozy nie ciągnęło, a w Austrii uległeś ;)
Awatar użytkownika
Dziadek;)
Moderator
Moderator
Posty: 1152
Rejestracja: 20 maja 2014, 15:14

Re: Hohe Wand na Weekend 8-9 09, 2018 Czyli o człowieku który rozmawiał z kozami :)

Post autor: Dziadek;) » 12 września 2018, 19:45

milfen pisze:
12 września 2018, 19:37
W Maroku Cię na kozy nie ciągnęło, a w Austrii uległeś ;)
W Maroku podglądałem jak to robią miejscowi :) :) :)
>Nec temere, nec timide. Bez zuchwałości, ale i bez lęku.<
>Pielęgnujcie przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.<
>Kobiety nie zmienisz-możesz zmienić kobietę ale to nic nie zmieni :)<
Awatar użytkownika
Małgośka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 151
Rejestracja: 07 marca 2011, 20:53

Re: Hohe Wand na Weekend 8-9 09, 2018 Czyli o człowieku który rozmawiał z kozami :)

Post autor: Małgośka » 12 września 2018, 22:38

Brawo Darek Z :!: Pogromco kozy :lol: Nie pamiętam kiedy tak się uśmiałam :lol:
ODPOWIEDZ