EURO 2021 - ZABAWA
Moderatorzy: Grochu, HalinkaŚ, Moderatorzy
EURO 2021 - ZABAWA
Rozpoczynamy zabawę w typowanie wyników
Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej.
Zachęcamy do wspólnej zabawy
ZASADY ZABAWY
- Typujemy wynik do 90 minuty (dogrywki i karne nie są brane pod uwagę)
- Typować wynik można do rozpoczęcia meczu.
- Poniżej w terminarzu jest godzina rozpoczęcia. W przypadku zmiany godziny rozpoczęcia meczu końcem typowania będzie "pierwszy gwizdek".
- Zgłoszenie po rozpoczęciu meczu, nie będzie brało udziału w zabawie.
- Trafiony wynik będzie punktowany za 3 pkt.
- Trafiony zwycięzca lub trafiony remis (ale niewłaściwy wynik) będzie punktowany za 1 pkt.
- Wyniki oraz punktacja będzie uzupełniania na bieżąco (w miarę możliwości prowadzącego zabawę)
- Typujemy pisząc posty w tym temacie wpisując drużyny i wynik (np. Hiszpania - Polska 1-5)
UWAGA: prośba, aby w przypadku zmiany już wcześniej typowanych wyników, napisać post, że dokonano zmiany.
Oczywiście ewentualne wszystkie zmiany muszą być dokonane przed rozpoczęciem meczu, którego dotyczą zmiany.
WYNIKI
Wyniki po 51 meczach (po 22 dniach - 11.07):
1. 41 pkt. - Darek, Pudelek
2. 38 pkt. - adamek
3. 36 pkt. - Tidżej, maciej tsw, sokół
4. 35 pkt. - gaza, Rebel, laynn
5. 33 pkt. - Nic-ram
6. 32 pkt. - piter872
7. 30 pkt. - PiotrekP
8. 26 pkt. - ceper
9. 25 pkt. - Joanka
10. 13 pkt. - Kovik
GRATULACJE DLA DARKA I PUDELKA ZA NAJLEPSZE OBSTAWIANIE
I DLA WSZYSTKICH BAWIĄCYCH SIĘ
dzięki za zabawę i do zobaczenia za rok podczas Mistrzostw Świata
więcej: viewtopic.php?f=19&t=13218&p=359413#p359413
FAZA GRUPOWA
piątek, 11 czerwca
1. godz. 21:00 - grupa A - Turcja - Włochy 0-3
sobota, 12 czerwca
2. godz. 15:00 - grupa A - Walia - Szwajcaria 1-1
3. godz. 18:00 - grupa B - Dania - Finlandia 0-1
4. godz. 21:00 - grupa B - Belgia - Rosja 3-0
niedziela, 13 czerwca
5. godz. 15:00 - grupa D - Anglia - Chorwacja 1-0
6. godz. 18:00 - grupa C - Austria - Macedonia Płn 3-1
7. godz. 21:00 - grupa C - Holandia - Ukraina 3-2
poniedziałek, 14 czerwca
8. godz. 15:00 - grupa D - Szkocja - Czechy 0-2
9. godz. 18:00 - grupa E - Polska - Słowacja 1-2
10. godz. 21:00 - grupa E - Hiszpania - Szwecja 0-0
wtorek, 15 czerwca
11. godz. 18:00 - grupa F - Węgry - Portugalia 0-3
12. godz. 21:00 - grupa F - Francja - Niemcy 1-0
środa, 16 czerwca
13. godz. 15:00 - grupa B - Finlandia - Rosja 0-1
14. godz. 18:00 - grupa A - Turcja - Walia 0-2
15. godz. 21:00 - grupa A - Włochy - Szwajcaria 3-0
czwartek, 17 czerwca
16. godz. 15:00 - grupa C - Ukraina - Macedonia Płn 2-1
17. godz. 18:00 - grupa B - Dania - Belgia 1-2
18. godz. 21:00 - grupa C - Holandia - Austria 2-0
piątek, 18 czerwca
19. godz. 15:00 - grupa E - Szwecja - Słowacja 1-0
20. godz. 18:00 - grupa D - Chorwacja - Czechy 1-1
21. godz. 21:00 - grupa D - Anglia - Szkocja 0-0
sobota, 19 czerwca
22. godz. 15:00 - grupa F - Węgry - Francja 1-1
23. godz. 18:00 - grupa F - Portugalia - Niemcy 2-4
24. godz. 21:00 - grupa E - Hiszpania - Polska 1-1
niedziela, 20 czerwca
25. godz. 18:00 - grupa A - Szwajcaria - Turcja 3-1
26. godz. 18:00 - grupa A - Włochy - Walia 1-0
poniedziałek, 21 czerwca
27. godz. 18:00 - grupa C - Macedonia Płn - Holandia 0-3
28. godz. 18:00 - grupa C - Ukraina - Austria 0-1
29. godz. 21:00 - grupa B - Rosja - Dania 1-4
30. godz. 21:00 - grupa B - Finlandia - Belgia 0-2
wtorek, 22 czerwca
31. godz. 21:00 - grupa D - Chorwacja - Szkocja 3-1
32. godz. 21:00 - grupa D - Czechy - Anglia 0-1
środa, 23 czerwca
33. godz. 18:00 - grupa E - Słowacja - Hiszpania 0-5
34. godz. 18:00 - grupa E - Szwecja - Polska 3-2
35. godz. 21:00 - grupa F - Portugalia - Francja 2-2
36. godz. 21:00 - grupa F - Niemcy - Węgry 2-2
1/8 FINAŁU wyniki po 90 min
sobota, 26 czerwca
37. godz. 18:00 - Walia - Dania 0-4
38. godz. 21:00 - Włochy - Austria 0-0
niedziela, 27 czerwca
39. godz. 18:00 - Holandia - Czechy 0-2
40. godz. 21:00 - Belgia - Portugalia 1-0
poniedziałek, 28 czerwca
41. godz. 18:00 - Chorwacja - Hiszpania 3-3
42. godz. 21:00 - Francja - Szwajcaria 3-3
wtorek, 29 czerwca
43. godz. 18:00 - Anglia - Niemcy 2-0
44. godz. 21:00 - Szwecja - Ukraina 1-1
ĆWIERĆFINAŁY
piątek, 2 lipca
45. godz. 18:00 - Hiszpania - Szwajcaria 1 - 1
46. godz. 21:00 - Belgia - Włochy 1 - 2
sobota, 3 lipca
47. godz. 18:00 - Czechy - Dania 1 - 2
48. godz. 21:00 - Anglia - Ukraina 4 - 0
PÓŁFINAŁY
wtorek, 6 lipca
49. godz. 21:00 - Włochy - Hiszpania 1 - 1
środa, 7 lipca
50. godz. 21:00 - Anglia - Dania 1 - 1
FINAŁ
niedziela, 11 lipca
51. godz. 21:00 - Włochy - Anglia 1 - 1
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
http://picasaweb.google.com/adamkostur
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Re: EURO 2021 - ZABAWA
Wyniki po 50 meczach (po 21 dniach - 07.07):
1. 41 pkt. - Darek
2. 38 pkt. - Pudelek
3. 36 pkt. - Tidżej, maciej tsw
4. 35 pkt. - gaza, sokół, Rebel, adamek
5. 32 pkt. - piter872, laynn
6. 30 pkt. - Nic-ram
7. 27 pkt. - PiotrekP
8. 25 pkt. - ceper
9. 22 pkt. - Joanka
10. 13 pkt. - Kovik
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wyniki po 49 meczach (po 20 dniach - 06.07):
1. 41 pkt. - Darek
2. 36 pkt. - Tidżej
3. 35 pkt. - Pudelek, gaza, sokół
4. 34 pkt. - Rebel
5. 33 pkt. - maciej tsw
6. 32 pkt. - piter872, laynn, adamek
7. 30 pkt. - Nic-ram
8. 25 pkt. - ceper
9. 24 pkt. - PiotrekP
10. 22 pkt. - Joanka
11. 13 pkt. - Kovik
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wyniki po 48 meczach (po 19 dniach - 03.07):
1. 41 pkt. - Darek
2. 36 pkt. - Tidżej
3. 35 pkt. - Pudelek, gaza, sokół
4. 32 pkt. - piter872, laynn
5. 31 pkt. - Rebel, adamek
6. 30 pkt. - maciej tsw, Nic-ram
7. 25 pkt. - ceper
8. 24 pkt. - PiotrekP
9. 22 pkt. - Joanka
10. 13 pkt. - Kovik
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wyniki po 46 meczach (po 18 dniach - 02.07):
1. 37 pkt. - Darek
2. 35 pkt. - Tidżej
3. 34 pkt. - Pudelek
4. 33 pkt. - sokół
5. 31 pkt. - gaza, piter872, laynn
6. 30 pkt. - Rebel
7. 27 pkt. - adamek
8. 26 pkt. - maciej tsw, Nic-ram
9. 24 pkt. - ceper
10. 23 pkt. - PiotrekP
11. 20 pkt. - Joanka
12. 9 pkt. - Kovik
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxWyniki po 44 meczach (po 17 dniach - 29.06):
1. 34 pkt. - Tidżej, Darek
2. 33 pkt. - sokół
3. 30 pkt. - Rebel, Pudelek, piter872, laynn
4. 28 pkt. - gaza
5. 27 pkt. - adamek
6. 26 pkt. - Nic-ram
7. 23 pkt. - PiotrekP, maciej tsw, ceper
8. 20 pkt. - Joanka
9. 9 pkt. - Kovik
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wyniki po 42 meczach (po 16 dniach - 28.06):
1. 34 pkt. - Tidżej, Darek
2. 33 pkt. - sokół
3. 30 pkt. - Rebel, Pudelek
4. 29 pkt. - laynn
5. 28 pkt. - gaza
5. 27 pkt. - piter872, adamek
6. 26 pkt. - Nic-ram
7. 23 pkt. - PiotrekP, maciej tsw
8. 22 pkt. - ceper
9. 20 pkt. - Joanka
10. 9 pkt. - Kovik
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wyniki po 40 meczach (po 15 dniach - 27.06):
1. 34 pkt. - Tidżej, Darek
2. 32 pkt. - sokół
3. 30 pkt. - Rebel, Pudelek
4. 28 pkt. - laynn, gaza
5. 27 pkt. - piter872, adamek
6. 26 pkt. - Nic-ram
7. 23 pkt. - PiotrekP
8. 22 pkt. - ceper, maciej tsw
9. 20 pkt. - Joanka
10. 8 pkt. - Kovik
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wyniki po 38 meczach (po 14 dniach - 26.06):
1. 34 pkt. - Tidżej
2. 33 pkt. - Darek
3. 31 pkt. - sokół
4. 30 pkt. - Rebel, Pudelek
5. 27 pkt. - laynn, gaza, adamek
6. 26 pkt. - piter872
7. 25 pkt. - Nic-ram
8. 23 pkt. - PiotrekP
9. 22 pkt. - ceper, maciej tsw
10. 19 pkt. - Joanka
11. 7 pkt. - Kovik
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wyniki po 36 meczach (po 13 dniach - 23.06):
kwalifikacja po fazie grupowej
1. 33 pkt. - Tidżej
2. 32 pkt. - Darek
3. 30 pkt. - Rebel, sokół, Pudelek
4. 26 pkt. - laynn, gaza, adamek
5. 25 pkt. - piter872, Nic-ram
6. 22 pkt. - PiotrekP
7. 21 pkt. - ceper, maciej tsw
8. 19 pkt. - Joanka
9. 6 pkt. - Kovik *
Właściwe obstawienie wyniku:
Tidżej - 7 meczów (20%)
Darek - 7 meczów (19%)
Rebel - 6 meczów (17%)
piter872 - 5 meczów (17%) **
Pudelek - 5 meczów (14%)
sokół - 5 meczów (14%)
ceper - 5 meczów (14%)
gaza - 4 meczów (11%)
adamek - 3 meczów (9%)
PiotrekP - 3 meczów (8%)
maciej tsw - 3 meczów (8%)
laynn - 2 meczów (6%)
Joanka - 2 meczów (6%)
Nic-ram - 2 meczów (6%)
Kovik - 0 meczów (0%) *
* Kovik obstawił tylko 12 meczów
** piter872 obstawił 30 meczów
pozostali obstawili 36 lub 35 meczów
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wyniki po 32 meczach (po 12 dniach - 22.06):
1. 32 pkt. - Tidżej
2. 30 pkt. - Darek
3. 29 pkt. - Rebel
4. 28 pkt. - sokół, Pudelek
5. 25 pkt. - laynn, gaza
6. 24 pkt. - piter872, adamek, Nic-ram
7. 22 pkt. - PiotrekP
8. 20 pkt. - ceper
9. 18 pkt. - Joanka
10. 17 pkt. - maciej tsw
11. 5 pkt. - Kovik
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wyniki po 30 meczach (po 11 dniach - 21.06):
1. 32 pkt. - Tidżej
2. 28 pkt. - Rebel, Pudelek
3. 27 pkt. - Darek
4. 24 pkt. - laynn, sokół
5. 23 pkt. - gaza
6. 22 pkt. - piter872
7. 21 pkt. - PiotrekP
8. 20 pkt. - Nic-ram, adamek
9. 18 pkt. - ceper
10. 17 pkt. - Joanka, maciej tsw
11. 3 pkt. - Kovik
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wyniki po 26 meczach (po 10 dniach - 20.06):
1. 25 pkt. - Tidżej
2. 24 pkt. - Rebel
3. 23 pkt. - Pudelek
4. 21 pkt. - Darek
5. 20 pkt. - sokół
6. 19 pkt. - laynn, PiotrekP
7. 18 pkt. - piter872
8. 17 pkt. - Nic-ram
9. 16 pkt. - gaza
10. 15 pkt. - adamek, ceper
11. 14 pkt. - Joanka
12. 13 pkt. - maciej tsw
13. 2 pkt - Kovik
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wyniki po 24 meczach (po 9 dniach - 19.06):
1. 23 pkt. - Tidżej
2. 22 pkt. - Rebel, Pudelek
3. 20 pkt. - Darek
4. 19 pkt. - sokół
5. 17 pkt. - laynn, piter872, PiotrekP
6. 15 pkt. - Nic-ram
7. 14 pkt. - gaza, ceper
8. 13 pkt. - adamek, Joanka
9. 12 pkt. - maciej tsw
10. 0 pkt. - Kovik
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wyniki po 21 meczach (po 8 dniach - 18.06):
1. 23 pkt. - Tidżej
2. 22 pkt. - Rebel
3. 21 pkt. - Pudelek
4. 19 pkt. - Darek, sokół
5. 17 pkt. - laynn, piter872, PiotrekP
6. 14 pkt. - Nic-ram, gaza, ceper
7. 13 pkt. - Joanka
8. 12 pkt. - adamek, maciej tsw
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wyniki po 18 meczach (po 7 dniach - 17.06):
1. 20 pkt. - Tidżej, Pudelek
2. 19 pkt. - Rebel
3. 18 pkt. - sokół
4. 17 pkt. - PiotrekP
5. 16 pkt. - laynn
6. 14 pkt. - piter872
7. 13 pkt. - Darek, Nic-ram, gaza, ceper
8. 11 pkt. - adamek, maciej tsw
9. 9 pkt. - Joanka
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wyniki po 15 meczach (po 6 dniach - 16.06):
1. 15 pkt. - Tidżej
2. 14 pkt. - sokół, Rebel
3. 13 pkt. - Pudelek, PiotrekP
4. 12 pkt. - ceper
5. 11 pkt. - laynn
6. 10 pkt. - Darek, Nic-ram
7. 9 pkt. - piter872
8. 7 pkt. - adamek, Joanka
9. 6 pkt. - maciej tsw, gaza
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wyniki po 12 meczach (po 5 dniach):
1. 13 pkt. - Rebel
2. 12 pkt. - sokół
3. 11 pkt. - Tidżej, Pudelek
4. 10 pkt. - PiotrekP
5. 9 pkt. - laynn, ceper
6. 7 pkt. - Darek
7. 6 pkt. - Joanka, Nic-ram
8. 5 pkt. - gaza, adamek, piter872
9. 4 pkt. - maciej tsw
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wyniki po 10 meczach (po 4 dniach):
1. 10 pkt. - Rebel, sokół, Pudelek
2. 8 pkt. - Tidżej, PiotrekP
3. 7 pkt. - laynn
4. 6 pkt. - Darek, ceper
5. 5 pkt. - Joanka, Nic-ram
6. 4 pkt. - gaza, maciej tsw, adamek
7. 2 pkt. - piter872
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wyniki po 7 meczach (po 3 dniach):
1. 10 pkt. - Rebel
2. 9 pkt. - sokół, Pudelek
3. 7 pkt. - PiotrekP
4. 6 pkt. - Darek
5. 5 pkt. - laynn, Joanka, Nic-ram
6. 4 pkt. - Tidżej, gaza
7. 3 pkt. - maciej tsw, adamek, ceper
8. 1 pkt. - piter872
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wyniki po 4 meczach (po 2 dniach):
1. 5 pkt. - Rebel, PiotrekP, sokół
2. 4 pkt. - Darek, Pudelek
3. 3 pkt. - Joanka, ceper
4. 2 pkt. - laynn, maciej tsw, gaza, adamek, Nic-ram
5. 1 pkt. - Tidżej
1. 41 pkt. - Darek
2. 38 pkt. - Pudelek
3. 36 pkt. - Tidżej, maciej tsw
4. 35 pkt. - gaza, sokół, Rebel, adamek
5. 32 pkt. - piter872, laynn
6. 30 pkt. - Nic-ram
7. 27 pkt. - PiotrekP
8. 25 pkt. - ceper
9. 22 pkt. - Joanka
10. 13 pkt. - Kovik
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wyniki po 49 meczach (po 20 dniach - 06.07):
1. 41 pkt. - Darek
2. 36 pkt. - Tidżej
3. 35 pkt. - Pudelek, gaza, sokół
4. 34 pkt. - Rebel
5. 33 pkt. - maciej tsw
6. 32 pkt. - piter872, laynn, adamek
7. 30 pkt. - Nic-ram
8. 25 pkt. - ceper
9. 24 pkt. - PiotrekP
10. 22 pkt. - Joanka
11. 13 pkt. - Kovik
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wyniki po 48 meczach (po 19 dniach - 03.07):
1. 41 pkt. - Darek
2. 36 pkt. - Tidżej
3. 35 pkt. - Pudelek, gaza, sokół
4. 32 pkt. - piter872, laynn
5. 31 pkt. - Rebel, adamek
6. 30 pkt. - maciej tsw, Nic-ram
7. 25 pkt. - ceper
8. 24 pkt. - PiotrekP
9. 22 pkt. - Joanka
10. 13 pkt. - Kovik
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wyniki po 46 meczach (po 18 dniach - 02.07):
1. 37 pkt. - Darek
2. 35 pkt. - Tidżej
3. 34 pkt. - Pudelek
4. 33 pkt. - sokół
5. 31 pkt. - gaza, piter872, laynn
6. 30 pkt. - Rebel
7. 27 pkt. - adamek
8. 26 pkt. - maciej tsw, Nic-ram
9. 24 pkt. - ceper
10. 23 pkt. - PiotrekP
11. 20 pkt. - Joanka
12. 9 pkt. - Kovik
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxWyniki po 44 meczach (po 17 dniach - 29.06):
1. 34 pkt. - Tidżej, Darek
2. 33 pkt. - sokół
3. 30 pkt. - Rebel, Pudelek, piter872, laynn
4. 28 pkt. - gaza
5. 27 pkt. - adamek
6. 26 pkt. - Nic-ram
7. 23 pkt. - PiotrekP, maciej tsw, ceper
8. 20 pkt. - Joanka
9. 9 pkt. - Kovik
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wyniki po 42 meczach (po 16 dniach - 28.06):
1. 34 pkt. - Tidżej, Darek
2. 33 pkt. - sokół
3. 30 pkt. - Rebel, Pudelek
4. 29 pkt. - laynn
5. 28 pkt. - gaza
5. 27 pkt. - piter872, adamek
6. 26 pkt. - Nic-ram
7. 23 pkt. - PiotrekP, maciej tsw
8. 22 pkt. - ceper
9. 20 pkt. - Joanka
10. 9 pkt. - Kovik
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wyniki po 40 meczach (po 15 dniach - 27.06):
1. 34 pkt. - Tidżej, Darek
2. 32 pkt. - sokół
3. 30 pkt. - Rebel, Pudelek
4. 28 pkt. - laynn, gaza
5. 27 pkt. - piter872, adamek
6. 26 pkt. - Nic-ram
7. 23 pkt. - PiotrekP
8. 22 pkt. - ceper, maciej tsw
9. 20 pkt. - Joanka
10. 8 pkt. - Kovik
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wyniki po 38 meczach (po 14 dniach - 26.06):
1. 34 pkt. - Tidżej
2. 33 pkt. - Darek
3. 31 pkt. - sokół
4. 30 pkt. - Rebel, Pudelek
5. 27 pkt. - laynn, gaza, adamek
6. 26 pkt. - piter872
7. 25 pkt. - Nic-ram
8. 23 pkt. - PiotrekP
9. 22 pkt. - ceper, maciej tsw
10. 19 pkt. - Joanka
11. 7 pkt. - Kovik
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wyniki po 36 meczach (po 13 dniach - 23.06):
kwalifikacja po fazie grupowej
1. 33 pkt. - Tidżej
2. 32 pkt. - Darek
3. 30 pkt. - Rebel, sokół, Pudelek
4. 26 pkt. - laynn, gaza, adamek
5. 25 pkt. - piter872, Nic-ram
6. 22 pkt. - PiotrekP
7. 21 pkt. - ceper, maciej tsw
8. 19 pkt. - Joanka
9. 6 pkt. - Kovik *
Właściwe obstawienie wyniku:
Tidżej - 7 meczów (20%)
Darek - 7 meczów (19%)
Rebel - 6 meczów (17%)
piter872 - 5 meczów (17%) **
Pudelek - 5 meczów (14%)
sokół - 5 meczów (14%)
ceper - 5 meczów (14%)
gaza - 4 meczów (11%)
adamek - 3 meczów (9%)
PiotrekP - 3 meczów (8%)
maciej tsw - 3 meczów (8%)
laynn - 2 meczów (6%)
Joanka - 2 meczów (6%)
Nic-ram - 2 meczów (6%)
Kovik - 0 meczów (0%) *
* Kovik obstawił tylko 12 meczów
** piter872 obstawił 30 meczów
pozostali obstawili 36 lub 35 meczów
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wyniki po 32 meczach (po 12 dniach - 22.06):
1. 32 pkt. - Tidżej
2. 30 pkt. - Darek
3. 29 pkt. - Rebel
4. 28 pkt. - sokół, Pudelek
5. 25 pkt. - laynn, gaza
6. 24 pkt. - piter872, adamek, Nic-ram
7. 22 pkt. - PiotrekP
8. 20 pkt. - ceper
9. 18 pkt. - Joanka
10. 17 pkt. - maciej tsw
11. 5 pkt. - Kovik
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wyniki po 30 meczach (po 11 dniach - 21.06):
1. 32 pkt. - Tidżej
2. 28 pkt. - Rebel, Pudelek
3. 27 pkt. - Darek
4. 24 pkt. - laynn, sokół
5. 23 pkt. - gaza
6. 22 pkt. - piter872
7. 21 pkt. - PiotrekP
8. 20 pkt. - Nic-ram, adamek
9. 18 pkt. - ceper
10. 17 pkt. - Joanka, maciej tsw
11. 3 pkt. - Kovik
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wyniki po 26 meczach (po 10 dniach - 20.06):
1. 25 pkt. - Tidżej
2. 24 pkt. - Rebel
3. 23 pkt. - Pudelek
4. 21 pkt. - Darek
5. 20 pkt. - sokół
6. 19 pkt. - laynn, PiotrekP
7. 18 pkt. - piter872
8. 17 pkt. - Nic-ram
9. 16 pkt. - gaza
10. 15 pkt. - adamek, ceper
11. 14 pkt. - Joanka
12. 13 pkt. - maciej tsw
13. 2 pkt - Kovik
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wyniki po 24 meczach (po 9 dniach - 19.06):
1. 23 pkt. - Tidżej
2. 22 pkt. - Rebel, Pudelek
3. 20 pkt. - Darek
4. 19 pkt. - sokół
5. 17 pkt. - laynn, piter872, PiotrekP
6. 15 pkt. - Nic-ram
7. 14 pkt. - gaza, ceper
8. 13 pkt. - adamek, Joanka
9. 12 pkt. - maciej tsw
10. 0 pkt. - Kovik
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wyniki po 21 meczach (po 8 dniach - 18.06):
1. 23 pkt. - Tidżej
2. 22 pkt. - Rebel
3. 21 pkt. - Pudelek
4. 19 pkt. - Darek, sokół
5. 17 pkt. - laynn, piter872, PiotrekP
6. 14 pkt. - Nic-ram, gaza, ceper
7. 13 pkt. - Joanka
8. 12 pkt. - adamek, maciej tsw
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wyniki po 18 meczach (po 7 dniach - 17.06):
1. 20 pkt. - Tidżej, Pudelek
2. 19 pkt. - Rebel
3. 18 pkt. - sokół
4. 17 pkt. - PiotrekP
5. 16 pkt. - laynn
6. 14 pkt. - piter872
7. 13 pkt. - Darek, Nic-ram, gaza, ceper
8. 11 pkt. - adamek, maciej tsw
9. 9 pkt. - Joanka
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wyniki po 15 meczach (po 6 dniach - 16.06):
1. 15 pkt. - Tidżej
2. 14 pkt. - sokół, Rebel
3. 13 pkt. - Pudelek, PiotrekP
4. 12 pkt. - ceper
5. 11 pkt. - laynn
6. 10 pkt. - Darek, Nic-ram
7. 9 pkt. - piter872
8. 7 pkt. - adamek, Joanka
9. 6 pkt. - maciej tsw, gaza
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wyniki po 12 meczach (po 5 dniach):
1. 13 pkt. - Rebel
2. 12 pkt. - sokół
3. 11 pkt. - Tidżej, Pudelek
4. 10 pkt. - PiotrekP
5. 9 pkt. - laynn, ceper
6. 7 pkt. - Darek
7. 6 pkt. - Joanka, Nic-ram
8. 5 pkt. - gaza, adamek, piter872
9. 4 pkt. - maciej tsw
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wyniki po 10 meczach (po 4 dniach):
1. 10 pkt. - Rebel, sokół, Pudelek
2. 8 pkt. - Tidżej, PiotrekP
3. 7 pkt. - laynn
4. 6 pkt. - Darek, ceper
5. 5 pkt. - Joanka, Nic-ram
6. 4 pkt. - gaza, maciej tsw, adamek
7. 2 pkt. - piter872
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wyniki po 7 meczach (po 3 dniach):
1. 10 pkt. - Rebel
2. 9 pkt. - sokół, Pudelek
3. 7 pkt. - PiotrekP
4. 6 pkt. - Darek
5. 5 pkt. - laynn, Joanka, Nic-ram
6. 4 pkt. - Tidżej, gaza
7. 3 pkt. - maciej tsw, adamek, ceper
8. 1 pkt. - piter872
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wyniki po 4 meczach (po 2 dniach):
1. 5 pkt. - Rebel, PiotrekP, sokół
2. 4 pkt. - Darek, Pudelek
3. 3 pkt. - Joanka, ceper
4. 2 pkt. - laynn, maciej tsw, gaza, adamek, Nic-ram
5. 1 pkt. - Tidżej
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
http://picasaweb.google.com/adamkostur
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Re: EURO 2021 - ZABAWA
No wreszcie ..., wprawdzie z rocznym opóźnieniem, ale zabawę czas zacząć. Mam nadzieję , że nie tylko w dwójkę bawić się będziemy, ale w sumie podium wtedy pewne .
Re: EURO 2021 - ZABAWA
to do dzieła - przydałoby się poprawić pozycję sprzed dwóch lat
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
http://picasaweb.google.com/adamkostur
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Re: EURO 2021 - ZABAWA
Jak obstawiamy kazdego dnia czy do przodu ?
"Niekiedy wilkiem się nazywał , lecz wilkiem nie był, gdy wszyscy raźnie śpiewali - wolał zawyć ... "
Re: EURO 2021 - ZABAWA
1. Turcja - Włochy 0:1
"Niekiedy wilkiem się nazywał , lecz wilkiem nie był, gdy wszyscy raźnie śpiewali - wolał zawyć ... "
Re: EURO 2021 - ZABAWA
1. Turcja - Włochy 1-3
2. Walia - Szwajcaria 1-2
3. Dania - Finlandia 3-0
4. Belgia - Rosja 4-0
5. Anglia - Chorwacja 3-1
6. Austria - Macedonia Płn 2-0
7. Holandia - Ukraina 3-0
8. Szkocja - Czechy 1-2
9. Polska - Słowacja 2-1 (ech to głupie serce)
2. Walia - Szwajcaria 1-2
3. Dania - Finlandia 3-0
4. Belgia - Rosja 4-0
5. Anglia - Chorwacja 3-1
6. Austria - Macedonia Płn 2-0
7. Holandia - Ukraina 3-0
8. Szkocja - Czechy 1-2
9. Polska - Słowacja 2-1 (ech to głupie serce)
Re: EURO 2021 - ZABAWA
można obstawiać dowolną ilość meczy do przodu, nawet finał
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
http://picasaweb.google.com/adamkostur
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Re: EURO 2021 - ZABAWA
1. Turcja - Włochy 0-2
2. Walia - Szwajcaria 1-1
3. Dania - Finlandia 2-0
4. Belgia - Rosja 1-0
5. Anglia - Chorwacja 3-1
6. Austria - Macedonia Płn 1-1
7. Holandia - Ukraina 2-1
2. Walia - Szwajcaria 1-1
3. Dania - Finlandia 2-0
4. Belgia - Rosja 1-0
5. Anglia - Chorwacja 3-1
6. Austria - Macedonia Płn 1-1
7. Holandia - Ukraina 2-1
Re: EURO 2021 - ZABAWA
1. Turcja - Włochy 0:3
Włóczęga: człowiek, który nazywałby się turystą, gdyby miał pieniądze.
(J. Tuwim)
(J. Tuwim)
-
- Turysta
- Posty: 87
- Rejestracja: 13 kwietnia 2013, 14:44
Re: EURO 2021 - ZABAWA
Turcja - Włochy 0-2
-
- Turysta
- Posty: 87
- Rejestracja: 13 kwietnia 2013, 14:44
Re: EURO 2021 - ZABAWA
2. godz. 15:00 - grupa A - Walia - Szwajcaria 1-2
3. godz. 18:00 - grupa B - Dania - Finlandia 3-0
4. godz. 21:00 - grupa B - Belgia - Rosja 2-1
niedziela, 13 czerwca
5. godz. 15:00 - grupa D - Anglia - Chorwacja 0-1
6. godz. 18:00 - grupa C - Austria - Macedonia Płn 1-1
7. godz. 21:00 - grupa C - Holandia - Ukraina 2-1
poniedziałek, 14 czerwca
8. godz. 15:00 - grupa D - Szkocja - Czechy 1-2
9. godz. 18:00 - grupa E - Polska - Słowacja 1-1
10. godz. 21:00 - grupa E - Hiszpania - Szwecja 2-0
3. godz. 18:00 - grupa B - Dania - Finlandia 3-0
4. godz. 21:00 - grupa B - Belgia - Rosja 2-1
niedziela, 13 czerwca
5. godz. 15:00 - grupa D - Anglia - Chorwacja 0-1
6. godz. 18:00 - grupa C - Austria - Macedonia Płn 1-1
7. godz. 21:00 - grupa C - Holandia - Ukraina 2-1
poniedziałek, 14 czerwca
8. godz. 15:00 - grupa D - Szkocja - Czechy 1-2
9. godz. 18:00 - grupa E - Polska - Słowacja 1-1
10. godz. 21:00 - grupa E - Hiszpania - Szwecja 2-0
Re: EURO 2021 - ZABAWA
A co, pobawię się z Wami
piątek, 11 czerwca
1. godz. 21:00 - grupa A - Turcja - Włochy 1-2
sobota, 12 czerwca
2. godz. 15:00 - grupa A - Walia - Szwajcaria 1-1
3. godz. 18:00 - grupa B - Dania - Finlandia 3-0
4. godz. 21:00 - grupa B - Belgia - Rosja 2-0
niedziela, 13 czerwca
5. godz. 15:00 - grupa D - Anglia - Chorwacja 1-0
6. godz. 18:00 - grupa C - Austria - Macedonia Płn 2-0
7. godz. 21:00 - grupa C - Holandia - Ukraina 1-1
poniedziałek, 14 czerwca
8. godz. 15:00 - grupa D - Szkocja - Czechy 1-1
9. godz. 18:00 - grupa E - Polska - Słowacja 3-1
10. godz. 21:00 - grupa E - Hiszpania - Szwecja 1-1
wtorek, 15 czerwca
11. godz. 18:00 - grupa F - Węgry - Portugalia 1-2
12. godz. 21:00 - grupa F - Francja - Niemcy 2-0
środa, 16 czerwca
13. godz. 15:00 - grupa B - Finlandia - Rosja 0-2
14. godz. 18:00 - grupa A - Turcja - Walia 2-0
15. godz. 21:00 - grupa A - Włochy - Szwajcaria 2-0
czwartek, 17 czerwca
16. godz. 15:00 - grupa C - Ukraina - Macedonia Płn 3-0
17. godz. 18:00 - grupa B - Dania - Belgia 0-0
18. godz. 21:00 - grupa C - Holandia - Austria 2-0
piątek, 18 czerwca
19. godz. 15:00 - grupa E - Szwecja - Słowacja 2-0
20. godz. 18:00 - grupa D - Chorwacja - Czechy 2-1
21. godz. 21:00 - grupa D - Anglia - Szkocja 2-0
sobota, 19 czerwca
22. godz. 15:00 - grupa F - Węgry - Francja 0-2
23. godz. 18:00 - grupa F - Portugalia - Niemcy 1-1
24. godz. 21:00 - grupa E - Hiszpania - Polska 3-1
niedziela, 20 czerwca
25. godz. 18:00 - grupa A - Szwajcaria - Turcja 1-1
26. godz. 18:00 - grupa A - Włochy - Walia 2-0
poniedziałek, 21 czerwca
27. godz. 18:00 - grupa C - Macedonia Płn - Holandia 0-3
28. godz. 18:00 - grupa C - Ukraina - Austria 1-0
29. godz. 21:00 - grupa B - Rosja - Dania 1-1
30. godz. 21:00 - grupa B - Finlandia - Belgia 0-4
wtorek, 22 czerwca
31. godz. 21:00 - grupa D - Chorwacja - Szkocja 2-1
32. godz. 21:00 - grupa D - Czechy - Anglia 0-1
środa, 23 czerwca
33. godz. 18:00 - grupa E - Słowacja - Hiszpania 0-3
34. godz. 18:00 - grupa E - Szwecja - Polska 0-0
35. godz. 21:00 - grupa F - Portugalia - Francja 0-0
36. godz. 21:00 - grupa F - Niemcy - Węgry 2-0
piątek, 11 czerwca
1. godz. 21:00 - grupa A - Turcja - Włochy 1-2
sobota, 12 czerwca
2. godz. 15:00 - grupa A - Walia - Szwajcaria 1-1
3. godz. 18:00 - grupa B - Dania - Finlandia 3-0
4. godz. 21:00 - grupa B - Belgia - Rosja 2-0
niedziela, 13 czerwca
5. godz. 15:00 - grupa D - Anglia - Chorwacja 1-0
6. godz. 18:00 - grupa C - Austria - Macedonia Płn 2-0
7. godz. 21:00 - grupa C - Holandia - Ukraina 1-1
poniedziałek, 14 czerwca
8. godz. 15:00 - grupa D - Szkocja - Czechy 1-1
9. godz. 18:00 - grupa E - Polska - Słowacja 3-1
10. godz. 21:00 - grupa E - Hiszpania - Szwecja 1-1
wtorek, 15 czerwca
11. godz. 18:00 - grupa F - Węgry - Portugalia 1-2
12. godz. 21:00 - grupa F - Francja - Niemcy 2-0
środa, 16 czerwca
13. godz. 15:00 - grupa B - Finlandia - Rosja 0-2
14. godz. 18:00 - grupa A - Turcja - Walia 2-0
15. godz. 21:00 - grupa A - Włochy - Szwajcaria 2-0
czwartek, 17 czerwca
16. godz. 15:00 - grupa C - Ukraina - Macedonia Płn 3-0
17. godz. 18:00 - grupa B - Dania - Belgia 0-0
18. godz. 21:00 - grupa C - Holandia - Austria 2-0
piątek, 18 czerwca
19. godz. 15:00 - grupa E - Szwecja - Słowacja 2-0
20. godz. 18:00 - grupa D - Chorwacja - Czechy 2-1
21. godz. 21:00 - grupa D - Anglia - Szkocja 2-0
sobota, 19 czerwca
22. godz. 15:00 - grupa F - Węgry - Francja 0-2
23. godz. 18:00 - grupa F - Portugalia - Niemcy 1-1
24. godz. 21:00 - grupa E - Hiszpania - Polska 3-1
niedziela, 20 czerwca
25. godz. 18:00 - grupa A - Szwajcaria - Turcja 1-1
26. godz. 18:00 - grupa A - Włochy - Walia 2-0
poniedziałek, 21 czerwca
27. godz. 18:00 - grupa C - Macedonia Płn - Holandia 0-3
28. godz. 18:00 - grupa C - Ukraina - Austria 1-0
29. godz. 21:00 - grupa B - Rosja - Dania 1-1
30. godz. 21:00 - grupa B - Finlandia - Belgia 0-4
wtorek, 22 czerwca
31. godz. 21:00 - grupa D - Chorwacja - Szkocja 2-1
32. godz. 21:00 - grupa D - Czechy - Anglia 0-1
środa, 23 czerwca
33. godz. 18:00 - grupa E - Słowacja - Hiszpania 0-3
34. godz. 18:00 - grupa E - Szwecja - Polska 0-0
35. godz. 21:00 - grupa F - Portugalia - Francja 0-0
36. godz. 21:00 - grupa F - Niemcy - Węgry 2-0
Re: EURO 2021 - ZABAWA
1. Walia - Szwajcaria 1-1
2. Dania - Finlandia 2-0
3. Belgia - Rosja 1-0
4. Anglia - Chorwacja 2-1
5. Austria - Macedonia Płn 3-1
6. Holandia - Ukraina 2-1
2. Dania - Finlandia 2-0
3. Belgia - Rosja 1-0
4. Anglia - Chorwacja 2-1
5. Austria - Macedonia Płn 3-1
6. Holandia - Ukraina 2-1
"Niekiedy wilkiem się nazywał , lecz wilkiem nie był, gdy wszyscy raźnie śpiewali - wolał zawyć ... "